JDRN (Jadran d.d. Crikvenica)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDRN (Jadran d.d. Crikvenica)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nelikvidna crikva ima branu na 13,20. Dali je to skupo ili nije ne znam. Dali će u korekciju? ili na 20 kn ako država oprosti dugove

crikva izgleda ima lošije rezultate od prošle godine

može li netko u par rečenica napisati kaj se događalo sa jadranom nakon uvrštenja na zse. nisam nešto pratio. cijepanje, spajanje, dokapitalizacija…

Skupština je bila krajem sedmog mjeseca a ne znam za nikakve obavijesti.

 

Bilo je prije pandemije zainteresiranih za crikvu. Meni se je uvijek postavljalo pitanje za koga to mirovinci čuvaju/pripremaju i da vele koliko košta crikva na tržištu

IZJAVA ZA MEDIJE PREDSTAVNIKA UDRUGE VJEROVNIKA BIVŠIH RADNIKA I MALIH DIONIČARA JADRAN DD CRIKVENICA

 

Iz FI Q2:

JADRAN grupa je u razdoblju od siječnja do lipnja 2021. godine ostvarila ukupne prihode u iznosu od 37.723.253
kune, dok je u istom razdoblju 2020. godine ostvareno 13.213.058 kuna, a u 2019. godini 33.924.017 kuna.
Treba napomenuti da 1.730.007 kuna prihoda u 2021. godini otpada na prihode od prodaje nekretnina društva
CLUB ADRIATIC d.o.o. sukladno ranije donesenom planu dezinvestiranja Grupe.
Poslovni prihodi iznosili su 34.987.939 kuna ili 21.850.535 kuna više od prihoda ostvarenih u istom razdoblju
lani, odnosno 1.592.269 kuna više no što je ostvareno u 2019. godini.

Poštovani Ibro to ja zovem obavijesti. Tak se šika i najljepša Vam dala. Koliko ja vidim tu bu lepih penez u budućnosti jer zdravstveni turizam ima perspektivu i crikva je blizu a kad je Robić pjevač po rivijeri Njemice su šizile a mjesta ni za lijek. Volim crikvu

Ako gradski oci amenuju Internacional se ruši do temelja i gradi novi sa 5*. Nekad se je Broz hvalili na otvorenju da je ovo najljepši hotel/položaj na Mediteranu. Tu sam onda sjedel ko dečec i išel s čamcem na Krk. Bilo bi dobro da kad se izgradi Novi hotel i provozi trajektna linija crikva Krk. Hotel bu sav u staklu i bit će fešta kakve još ni bilo a dionica leti u nebo.

Uživajte

Treba cuvat dionice ili ih kupovat ki ih nema,jer fondovi ne ulaze u nesto di ne mogu u kratko vrime masno zaradit!!

kaj vam znači kratko vrime? fondovi su unutra od samog početka…. dakle, uskoro će 4 godine. više od polovice hotela je 2-3* koji (ispada po zadnjim člancima) ne donose dobit i kojima je potrebna temeljita rekonstrukcija. navodno da su neki projekti u početnoj fazi. a za to je potrebno poprilično vremena! i novaca. kada će i da li će mali dioničari omastiti brk…. mirovincima se sigurno nigdje ne žuri. osim ako ne doleti neka nemoralna ponuda

A nemoralne ponude se ne očekuju ni u skoroj budućnosti. No može se sve preokrenuti kao i u slučaju Sunca ali nije za usporedbu. Izvješće će pokazati dali držati ili prodati dionicu jer sve predugo traje.

Poštovani randopph je jedan od rijetkih znalaca koji ne žali truda da svoje znanje podjeli s nama. Ovaj forum još uvijek ima svoju dušu.

Upravo čitam. Oporavlja se tržište kapitala. HGK smatra da se MF treba dati mogućnost većeg ulaganja u malo rizičnije ali profitabilnije dionice.

A koje su to bilo bi dobro znati.

Dionice su premašile vrijednosti od prije krize.

New Report

Close