JDRN (Jadran d.d. Crikvenica)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDRN (Jadran d.d. Crikvenica)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 15:22
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
JDRN
1,35
528
391
1,35
1,39
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ili zamijenit, posto su neki drugi turisti pali 40%, a jadran tek 12%

Kanabis evo bolje da nisi ništa napisao 🙂

Sad je i Jadran nadoknadio

Nemoj misliti na m2!

ma ništa zamijena, Jadran ionak još nije u nekom zaletu i nema što puno za izgubit..

Mislim svatko ima svoju logiku, moja je samo dokup Jadrana 🙂

Dalibore znam da volis poslozene firme, no mozes li nesto reci o ovom labudu?

Jako dobro su krenuli. Kupili Adriatic Club i ono posebno sto mi se sviđa je najam hotela. No sprasila nas je ova korona, tako da ove godine u turizmu nema nista dobro.

Cijene soba su im dosta niske. 30-40% nize nego u Opatiji, ali isto tako i Puli, Zadru…

Ovdje treba doći  Šehanovića da to posloži. Corona je ovdje nebitna, baza je još uvijek jako mala.

Ovo je jako neozbiljna prognoza ali ova tvrtka može u 2-3 godine udvostručiti prihode, a isto tako i maržu mogu podići na bar 35% pa su to neke druge brojke.

Kapital ne bi trebao biti problem jer znamo tko su vlasnici.

Pitanje je samo tko će to voditi i sve provesti. Šehanović nije jeftin 🙂

 

Nemoj misliti na m2!

Slazem se u potpunosti. Nemamo Sehanovica ali imamo Gorana Fabrisa iz Maistre. A imamo i nekakav razvojni plan od Htl Horwath, vidim da su oni vodeci u svijetu u savjetovanju u hoteljerstvu.

 

Pada ovo kao kruska, a free float 5%. No puno je branitelja i radnika koji sada hrle po brasno i ulje. Po meni propadanje i dalje izvijesno, do nekih 7kn. Ispod toga bi cijena bila stvarno niska.

Ja sam išao onom starom bolje vrabac u ruci nego golub na grani 🙂 tko zna koliko će se ovo produžiti..

Kinezi najavljuju drugi val pandemije, tako da očekujmo još gore od ovog, a i ovo je strašnoo

https://zse.hr/userdocsimages/novosti/l4qlzf01Xu3U2u35UAkfng==.pdf

očitovanje na upit burze

https://zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=1635

https://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?sifSim=JDRN-R-B

omf pbz/co skupljaju

kaj got ovi novinari preuveličavaju ja kupujem masku i krećem u crikvu pa makar padale i sekire

zet ću sunčani kišobran jer vjerujem da će hoteli otvoriti šankove i konobarice navaliti i hebeš koronu jer ja svoj način života ne dam ni za što

ovdje u crikvi/biogradu bu ipak bolje nego v zagrebu

vjerujem da će i ostali turisti poslije ove šugave karantene bez konobarica navaliti u život i svima pusa bez korone

malo sam prodao valamara i prebacio novac u jadran reklo bi se iz šupljeg u prazno no da budem iskren ni sam ne znam kaj sam napravil

ima li kakav znalac/dobrotvor neku analizu za crikvu/jadran zamolio bi ga da napiše/ne mora otkriti sve karte.Gospon koji je analiziral opatiju je stvarno doktor za to

kad će izvješće za 2019..

New Report

Close