JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Porinut "Peristil", postavljena kobilica za "Sv.Duju".

Pozdrav Peristilu!
I nek vrati višestruko od onog koliko je u njega uloženo. [smiley]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Rastu rudarske dionice (BHP Biliton, Rio Tinto) zbog rasta cijene metala , što je uvijek dobar znak za brodare.

Baltic Exchange Dry Index 3051 DOWN 108
BCI Baltic Exchange Capesize Index 4848 DOWN 175
BPI Baltic Exchange Panamax Index 2919 DOWN 111
BSI Baltic Exchange Supramax Index 1996 DOWN 37
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 863 DOWN 9

Šta se ovo događa sa BDI-om,sva sreća da danas nismo radili.Inače čestitam braniteljima njihov dan

sutra kad BDI padne ispod 3000 odosmo svi dođavola, bit će opet JDPL po 150 kn [cry]

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica


sutra kad BDI padne ispod 3000 odosmo svi dođavola, bit će opet JDPL po 150 kn [cry]

Ne brini kolega za BDI prema FFA na balticexchange idući tjedan BDI raste, ja sam čekao JDPL na 150-160 jer sam znao još prije deset dana prema FFA da će pasti BDI do granice od 3000, na poslijetku sam se ukrcao ponovo na 19x jer ne želim da mi promakne slijedeći rast preko 2xx.



sutra kad BDI padne ispod 3000 odosmo svi dođavola, bit će opet JDPL po 150 kn [cry]

Ne brini kolega za BDI prema FFA na balticexchange idući tjedan BDI raste, ja sam čekao JDPL na 150-160 jer sam znao još prije deset dana prema FFA da će pasti BDI do granice od 3000, na poslijetku sam se ukrcao ponovo na 19x jer ne želim da mi promakne slijedeći rast preko 2xx.
[/quote]

pogledao sam malo unazad postove i vidim da iste priče o rastu BDIa pričate već 10 dana a BDI pada i pada. ne znam jel to radite namjerno da navučete ljude u JDPL ili jednostavno nemate pojma pa samo lupetate. u svakom slučaju [bye]

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica


sutra kad BDI padne ispod 3000 odosmo svi dođavola, bit će opet JDPL po 150 kn [cry]

što se mene tiče slobodno može na 150, ja sam se riješio 3/4 jdpl…….. jdpl je moja stara ljubav i sigurno se opet vraćam unutra….




sutra kad BDI padne ispod 3000 odosmo svi dođavola, bit će opet JDPL po 150 kn [cry]

Ne brini kolega za BDI prema FFA na balticexchange idući tjedan BDI raste, ja sam čekao JDPL na 150-160 jer sam znao još prije deset dana prema FFA da će pasti BDI do granice od 3000, na poslijetku sam se ukrcao ponovo na 19x jer ne želim da mi promakne slijedeći rast preko 2xx.
[/quote]

pogledao sam malo unazad postove i vidim da iste priče o rastu BDIa pričate već 10 dana a BDI pada i pada. ne znam jel to radite namjerno da navučete ljude u JDPL ili jednostavno nemate pojma pa samo lupetate. u svakom slučaju [bye]
[/quote]




sutra kad BDI padne ispod 3000 odosmo svi dođavola, bit će opet JDPL po 150 kn [cry]

Ne brini kolega za BDI prema FFA na balticexchange idući tjedan BDI raste, ja sam čekao JDPL na 150-160 jer sam znao još prije deset dana prema FFA da će pasti BDI do granice od 3000, na poslijetku sam se ukrcao ponovo na 19x jer ne želim da mi promakne slijedeći rast preko 2xx.
[/quote]

pogledao sam malo unazad postove i vidim da iste priče o rastu BDIa pričate već 10 dana a BDI pada i pada. ne znam jel to radite namjerno da navučete ljude u JDPL ili jednostavno nemate pojma pa samo lupetate. u svakom slučaju [bye]
[/quote]
Svaki tjedan je BDI mijenjao smjer provjeri malo, uvijek sam u padu pisao o promjeni smjera a kada raste nisam htio pisati da će padati to sam isto znao ali nisam o tome htio pisati da ne drukam na dole radi kolega koje su unutra, a FFA me nikada nije iznevjerio. Da li lažem da će BDI idući tjedan u zeleno vidjet ćemo u ponedjeljak prema Forward freight agreements na BAlticexchange u Londonu hoće, brzo će ponedjeljak pa ćemo vidjeti. Na Balticexchange u Londonu se FFA objavljuje svakog ponedjeljka za dry i svakog prvog u mjesecu za tankere i za razliku od futuresa FFA je puno precizniji.

ovdje jos samo fali vidovi MIlan
imamo index, pa imamo index za predviđanja indexa,i index indexa od indexa
koji mu je ujedno i od tetke bratić

Good artists copy. Great artists steal.

Sediment je pozitivan, padao BDI ili rastao, on je bitniji…

Sediment 🙂

New Report

Close