JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Crobex ce preko 2000 tocno u 13 45,a jdpl oko 14 15,kakvo glupo pitanje tko ti zna na to tocno odgovorit???????????

Nisi skužio kolega!

BDI 3159 DOWN 92
BCI 5023 DOWN 164
BPI 3030 DOWN 84
BSI 2033 DOWN 27
BHSI 872 DOWN 11

hvala glikos

3338 kom u prvih deset prodaje


BDI 3159 DOWN 92
BCI 5023 DOWN 164
BPI 3030 DOWN 84
BSI 2033 DOWN 27
BHSI 872 DOWN 11

opet pada! pa dokle više?! polako gubim strpljenje, čuvam taj JDPL od 130 kn ali mislim da ću ga se danas ili sutra riješiti

Sutra sigurno neces, probaj danas, jucer bi bilo jos bolje, a mozda je bolje da pricekas malo.

Nije bolest sve što boli


3338 kom u prvih deset prodaje

To su kolega navlakuše jer mnogi žele dokupiti, BDI mijenja trend za dva dana (prema FFA), vani je dobar sentiment, uskoro nam se vračaju i ulagaći s plaža i JDPL će punim jedrima preko 2xx


Sutra sigurno neces, probaj danas, jucer bi bilo jos bolje, a mozda je bolje da pricekas malo.

05.08. zse je zatvoren.

Vaš link

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Porinut "Peristil", postavljena kobilica za "Sv.Duju".


To su kolega navlakuše jer mnogi žele dokupiti, BDI mijenja trend za dva dana (prema FFA), vani je dobar sentiment, uskoro nam se vračaju i ulagaći s plaža i JDPL će punim jedrima preko 2xx


Nisam siguran da su to bile navlakuše ,ovo na kraju nije tako izgledalo

Danas je JDPL zauzeo 3. mjesto po likivdnosti na ZSE, što govori da se ulagaći vračaju na ovaj brod.
Prodaja ispod 200 kn nije više velika, svega par stotina komada za dva tri dana plovimo s pozitivnim BDI-om u jedra preko 2xx. Ameri su preokrenili u zeleno i nastavlja se pozitivni sentiment, koliko god sporo reagira naša burza na pozitivu ipak doći će i do nas.

ja sam danas izišao sa većim dijelom iz JDPL ( ulaz je bio oko 94 ), čak sam jednom išao i po bidu [undecid], sorry kolege…..možda sam bio i u krivu. Još imam 1/4 jdpl…….ako ovde bude rally selim se u druge dionice.

New Report

Close