JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

smjer odlučuju veliki,imam osječaj da će se kupnja sad pojačati nakon pipanja terena


probni balon je bio postavljen, 800 kom na prodaji nisko ispod 180,00. Opipavaju puls za pokušaj Der Unterganga prije izvješća, čini mi se.

kada će izvješče ….danas ili sutra možda?



probni balon je bio postavljen, 800 kom na prodaji nisko ispod 180,00. Opipavaju puls za pokušaj Der Unterganga prije izvješća, čini mi se.

kada će izvješče ….danas ili sutra možda?
[/quote]
Koda je to vazno kad ce,svjet se stabiliziro u potpunosti,brodari ce imat bolje izvjesce od 1q,BDI se stabiliziro,pokrece se ponovno auto industrija,brodovi plove po vecim cjenama, svi ocekuju korekciju u svjetu ali nje za sada nema, u americi kraj recesije,u evropi bolja izvjesca od ocekivani, ja sam se ovde usidrijo i cekam izvjesce.

ja više ne pratim ni BDI ni FI, najbolje je pratiti da li je jomiii kupijo ili prodo, i tada sigurno neću pogriješiti….. [lol]

BDI 3445 DOWN 54
BCI 5585 DOWN 119
BPI 3282 DOWN 80
BSI 2089 DOWN 2
BHSI 888 UP 4

Kupijo sam par stotina komada i to cu ostavit jer ocekujem dobro izvjesce, a u daljnu kupovinu neidem,ne zato sto je BDI pao vec zbog nesvatljivog polozaja tk na zse,svjet raste 15 dana a mi konstantno padamo,malo sam se presabro i odlucijo stat,sto sam kpijo ne prodajem,sve mi se cini da veliki cekaju korekciju u svjetu pa da sruse jos 10% ovo sve dole.

Vaš link

Nešto nedostaje!


Vaš link

Nešto nedostaje!


što ?!

mi smo ipak zemlja slučaj


Vaš link

Nešto nedostaje!

Prodaja?

Mislim da možemo očekivat objavu prodaje broda Ist na ZSE!

Neka mu je vječna hvala, dobro je svoje odslužio i para priskrbio!
Jedina šteta da nije bio prodan na "vrijeme"! [thumbsup]

CRB index je jučer porastao za nevjerovatnih 3.94%. Onaj tko prati ovaj index znati će kakav je to skok… Isti je doduše padao dva dana od ukupno 3.56% nakon čini mi se 7 dana rasta…

Najveća razina tog indexa je u ovoj godini dosegla 265 na 11.06.09 kada je otprilike i crobex bio na svojem ovogodišnjem maximumu od 2276…


Mislim da možemo očekivat objavu prodaje broda Ist na ZSE!

Neka mu je vječna hvala, dobro je svoje odslužio i para priskrbio!
Jedina šteta da nije bio prodan na "vrijeme"! [thumbsup]

vjerojatno si već vidio [proud]

New Report

Close