JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja sam kupovo po 180+ neki dan,danas sam ceko da kupim oko 175,nije islo i nisam ni srljo po asku,kupujem iskljucivo zato sto ocekujem dobar 2q, BDI se stabiliziro i punooooooo je visi nego prije 3 mjeseca,to mi daje jasnu sliku vozarina za zadnja 3 mjeseca, najvaznije je sto nema otkaza ugovora i sto sve tece po planu, mnogi zele sto jeftinije uzet pa i ja sam,ali razine od 180pa moguce i malo nize neznace mi puno,morate zaboravit one sunovrate dionica od prosle godine, moje su procjene da ako se desi pad nece ic ispod 165–172 kune, ja cekam izvjestaj za 2q.






broj 2.razum ,čekati ispod 150 kn ,nema potrebe letiti i srljati u kupovinu ,buduči da nas čeka još dosta neizvjesnosti u razvoju situacije kod nas ,a ta slika razuma i suzdržanosti se lijepo vidi u cijenama građevinara u zadnjih mijesec dana .Strpljen -spašen
[/quote]

izgleda da ćemo sutra biti bliže 150 [sad]
http://finance.yahoo.com/q/cq?s=DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR,TBSI&d=e







broj 2.razum ,čekati ispod 150 kn ,nema potrebe letiti i srljati u kupovinu ,buduči da nas čeka još dosta neizvjesnosti u razvoju situacije kod nas ,a ta slika razuma i suzdržanosti se lijepo vidi u cijenama građevinara u zadnjih mijesec dana .Strpljen -spašen
[/quote]

izgleda da ćemo sutra biti bliže 150 [sad]
http://finance.yahoo.com/q/cq?s=DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR,TBSI&d=e
[/quote]
Ma jeeeeeeeeeeeeeeee tako je,a kad su prekjucer rasli po 15%,nisi komentiro,vec cekaj ga ti na 150 i budi strpljiv,a ja cu opet probat uzet ispod 180.

Pozdrav ekipi jdpl-a,vidim da ste s foruma svi u keš poziciji i čekate neke nerazumljive razine.Samo znajte kad bi svi znli gdje će cijena bili bi svi bogati.Mogli bi se malo prevariti.

Brodari se vanka zacrveniše,al brate i rasli su pa je mala korekcijica i dobar znak za ponovni rast.Po meni veću težinu ima dobro GNK izviješće za 2Q .U stvari s obzirom na sadašnje uvijete poslovanja i BDI razine u odnosu na 2008. ovo je fantastičan 2Q za GNK.Mislim da nešto slično možemo očekivati i kod JDPL-a i zato sam jučer kupio po 180,04.Mislim da čak i na ovoj našoj čemernoj ZSE neće doći do većeg pada ove dionice,a gotovo je sigurno vidim na 200 u skoroj budućnosti.

Pa brate dajte vise spustite to na 170—175 kome se prodaje da malo zivne trgovina,sta se liparite kojeg vraga.

Kako je krenulo bit ćemo sretni ako se zaustavi na 100 -tki








Ma jeeeeeeeeeeeeeeee tako je,a kad su prekjucer rasli po 15%,nisi komentiro,vec cekaj ga ti na 150 i budi strpljiv,a ja cu opet probat uzet ispod 180.
[/quote]

kolega navalite imate je podosta ispod 180 [cry]

Sad ovi prodaju koji su jučer kupovali [lol]


Kako je krenulo bit ćemo sretni ako se zaustavi na 100 -tki

Ja pomalo dokupljivam,sad sam ozeo 200 kom,odo kavicu popit pa cemo vidit popodne ima li nize,ako bude jos cemo uzeti.

ova jadna obrana sve niža i niža [bye]

probni balon je bio postavljen, 800 kom na prodaji nisko ispod 180,00. Opipavaju puls za pokušaj Der Unterganga prije izvješća, čini mi se.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

New Report

Close