JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pričao sam jučera s jednim kapetanom na Izraelskom kontejnerašu…U zadnje vrijeme malo rade, da ih ima gomila u Singapurskoj luci na dokovanju, a kaže da dobro ide brodovima za rasute terete a inače su i skuplji kod prevoza..Hoću reći da je ATPL ipak prvi izbor.

Većina ljudi se na burzi ponaša kao i na forumu ili dijeli kečeve ili stotke, u prijevodu ili panika (kečevi) ili euforija (stotke), ajmo se ljudi ponašati razumnije, uravnoteženo i bit će nam svima bolje. Na burzi ćemo imati bolji rezultat a na forumu kvaliteniju komunikaciju i veće zadovoljstvo sudjelovanja.


Ima li neko info da li je Ist prodan, ili se čeka novogradnja za zamjenu?

U finalu su.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Pričao sam jučera s jednim kapetanom na Izraelskom kontejnerašu…U zadnje vrijeme malo rade, da ih ima gomila u Singapurskoj luci na dokovanju, a kaže da dobro ide brodovima za rasute terete a inače su i skuplji kod prevoza..Hoću reći da je ATPL ipak prvi izbor.

Ali jdpl kontejneraši nisu stajali cijelo ovo vrijeme, bez obzira na situaciju. E sad dali su rentabilni to neznam. U izvješću za 1Q, uprava je rekla da su svi ugovori ostali, i da im najmoprimci nisu otkazali ugovore…

Cekam vas da mi prodate,na bidu sam navalite [thumbsup]



Pričao sam jučera s jednim kapetanom na Izraelskom kontejnerašu…U zadnje vrijeme malo rade, da ih ima gomila u Singapurskoj luci na dokovanju, a kaže da dobro ide brodovima za rasute terete a inače su i skuplji kod prevoza..Hoću reći da je ATPL ipak prvi izbor.

Ali jdpl kontejneraši nisu stajali cijelo ovo vrijeme, bez obzira na situaciju. E sad dali su rentabilni to neznam. U izvješću za 1Q, uprava je rekla da su svi ugovori ostali, i da im najmoprimci nisu otkazali ugovore…
[/quote]

Tako je ali jedan istice mislim za mjesec dva i ne vidim gdje ga zaposliti da donosi novac. Bila je spominjana varijanta prodaje ovog sta uskoro istice.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Cekam vas da mi prodate,na bidu sam navalite [thumbsup]

nisi li jučer preklinjao 180 da ti daju. ako ćeš tako spuštati ljestvicu teško da ćeš unutru ikad [lol]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]



Cekam vas da mi prodate,na bidu sam navalite [thumbsup]

nisi li jučer preklinjao 180 da ti daju. ako ćeš tako spuštati ljestvicu teško da ćeš unutru ikad [lol]
[/quote]
Pogledaj moj post,rekao sam jucer da sam kupijo po 180+,a da cu danas probat uzet ispod 180 AKO MOZE,a ocito nece ic pa cu najvjerovatnije potegnut.




Pričao sam jučera s jednim kapetanom na Izraelskom kontejnerašu…U zadnje vrijeme malo rade, da ih ima gomila u Singapurskoj luci na dokovanju, a kaže da dobro ide brodovima za rasute terete a inače su i skuplji kod prevoza..Hoću reći da je ATPL ipak prvi izbor.

Ali jdpl kontejneraši nisu stajali cijelo ovo vrijeme, bez obzira na situaciju. E sad dali su rentabilni to neznam. U izvješću za 1Q, uprava je rekla da su svi ugovori ostali, i da im najmoprimci nisu otkazali ugovore…
[/quote]

Tako je ali jedan istice mislim za mjesec dva i ne vidim gdje ga zaposliti da donosi novac. Bila je spominjana varijanta prodaje ovog sta uskoro istice.
[/quote]

Koliko se može dobiti sada za njega cca 4-5 milja. To i nije loše s obzirom da je nerentabilan…

TNPL izbacila puno lošije izvješće, pad prihoda i dobiti… Mislite li da neće slično biti i s ostalim brodarima?


Cekam vas da mi prodate,na bidu sam navalite [thumbsup]

Ako vidima da potpora popušta i cijena ode ispod 175 kn, ja iskrcavam sav JDPL po bidu tako da ćeš se fino nakrcati jer ga imam dosta. [tongue]

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica



Cekam vas da mi prodate,na bidu sam navalite [thumbsup]

Ako vidima da potpora popušta i cijena ode ispod 175 kn, ja iskrcavam sav JDPL po bidu tako da ćeš se fino nakrcati jer ga imam dosta. [tongue]
[/quote]

i ja onda izlazim…..nadam se da neće…

New Report

Close