JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


al se zeleni….. http://finance.yahoo.com/q/cq?s=DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR,TBSI&d=e

oće li i kod nas do 200?


hm,??????

obožavam strvine-posebno ovce

Hoće i do 300 ako MF oliti šuker prestane izdavati komercijalne zapise i time zaduživati proračun po astronomskoj kamatnoj stopi,zato nema likvidnosti na burzi.

obožavam strvine-posebno ovce

Opet zakon spojenih posuda na ZSE, JDPL i ULPL ponovo padaju zbog ATPL, kada će ljudi skužiti da su to različite dionice?!? ATPL je oko 10% ispod svoje najveće cijene ove godine, a JDPL je 30% ispod svoje naveće cijene tu naravno nema korelacije.


Opet zakon spojenih posuda na ZSE, JDPL i ULPL ponovo padaju zbog ATPL, kada će ljudi skužiti da su to različite dionice?!? ATPL je oko 10% ispod svoje najveće cijene ove godine, a JDPL je 30% ispod svoje naveće cijene tu naravno nema korelacije.

Ma da nema HT i ATPL ne bi bilo ni zse, stoga dokupljuj u tišini i uživaj čekajući privatizaciju JDPL



Opet zakon spojenih posuda na ZSE, JDPL i ULPL ponovo padaju zbog ATPL, kada će ljudi skužiti da su to različite dionice?!? ATPL je oko 10% ispod svoje najveće cijene ove godine, a JDPL je 30% ispod svoje naveće cijene tu naravno nema korelacije.

Ma da nema HT i ATPL ne bi bilo ni zse, stoga dokupljuj u tišini i uživaj čekajući privatizaciju JDPL
[/quote]
Slažem se kolega s tobom da HT i ATPL vuku ZSE, naravno i ja imam u prtfelju ATPL, ali JDPL je danas trebao rasti a ne padati i teško mi je prihvatiti da JDPL pada zbog sutrašnjeg exdivday od ATPL.




Opet zakon spojenih posuda na ZSE, JDPL i ULPL ponovo padaju zbog ATPL, kada će ljudi skužiti da su to različite dionice?!? ATPL je oko 10% ispod svoje najveće cijene ove godine, a JDPL je 30% ispod svoje naveće cijene tu naravno nema korelacije.

Ma da nema HT i ATPL ne bi bilo ni zse, stoga dokupljuj u tišini i uživaj čekajući privatizaciju JDPL
[/quote]
Slažem se kolega s tobom da HT i ATPL vuku ZSE, naravno i ja imam u prtfelju ATPL, ali JDPL je danas trebao rasti a ne padati i teško mi je prihvatiti da JDPL pada zbog sutrašnjeg exdivday od ATPL.
[/quote]

Treba pričekati kraj dana/tjedna, objavu BDI.a, rast dionica na europskom i USA tržištu, FI…

Vjerovatno, kad se sve to smiri će opet biti jedan eksplozivan dan od +6% čitavog govnodrexa


Opet zakon spojenih posuda na ZSE, JDPL i ULPL ponovo padaju zbog ATPL, kada će ljudi skužiti da su to različite dionice?!? ATPL je oko 10% ispod svoje najveće cijene ove godine, a JDPL je 30% ispod svoje naveće cijene tu naravno nema korelacije.

korelacija ? ma ne, to su samo nelinearno grupirane točke oko neke krivulje …

svaka sličnost u kretanju cijene je slučajna …

http://www.njuskalo.hr/sve-ostalo/dionice-croatia-records-zagreb-ulaganje-oglas-15145379

Kupijo,a probat cu i sutra ako bude ovi prestraseni ispd 180,nekazem da sam upravu,ali svaki put vas obavjestim da sam kupijo pa to cinim i danas, ovi sto su danas prodavali ocekuju sutra nize,ocekujem i ja ali neznam ocu li docekat,a ako bude nize punim portfelj 100%,toliko od mene [cool]

+JDPL-R-A

Bez straha, pohlepe i sentimenta.


Kupijo,a probat cu i sutra ako bude ovi prestraseni ispd 180,nekazem da sam upravu,ali svaki put vas obavjestim da sam kupijo pa to cinim i danas, ovi sto su danas prodavali ocekuju sutra nize,ocekujem i ja ali neznam ocu li docekat,a ako bude nize punim portfelj 100%,toliko od mene [cool]

Uvijek zagovaram rast JDPL čak mi se i rugaju zbog toga na forumu, no ne znam kako sutra izbjeći "zakon spojenih posuda" i preljevanje eventualnog pada sa ATPL na JDPL i druge brodare na ZSE?



Kupijo,a probat cu i sutra ako bude ovi prestraseni ispd 180,nekazem da sam upravu,ali svaki put vas obavjestim da sam kupijo pa to cinim i danas, ovi sto su danas prodavali ocekuju sutra nize,ocekujem i ja ali neznam ocu li docekat,a ako bude nize punim portfelj 100%,toliko od mene [cool]

Uvijek zagovaram rast JDPL čak mi se i rugaju zbog toga na forumu, no ne znam kako sutra izbjeći "zakon spojenih posuda" i preljevanje eventualnog pada sa ATPL na JDPL i druge brodare na ZSE?
[/quote]
ja cekam sa 1000 komada na 170,eto da znate ako vam se prohtije prodavat.

Ima li neko info da li je Ist prodan, ili se čeka novogradnja za zamjenu?

New Report

Close