JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


interesantno kako nema više onih navlakača ovdje ,a do prije par dana tema bila zatrpana

sigurno se iskrcali pa sada čekaju na 150 da opet kupe [sealed]

sve što pišem je osobno mišljenje te nije investicijski savjet niti poziv na kupoprodaju dionica!

Šteta , bit će dosadno na forumu [embarass]

BDI 3345 DOWN 10
BCI 5170 DOWN 48
BPI 3524 UP 29
BSI 2091 DOWN 4
BHSI UP 5

Kolege drukeri počeo je preokret trenda BDI uskoro će biti na 4000, uz dobar sentiment vani i dobra bolja FI za 2Q brodari će i na ZSE uzletjeti na žalost drukera

Samo nek jdpl preleti 200 [thumbsup]

Ima li još živih na ovoj temi? FFA je dobar za BDI na platou, rastu rudari što je dobro za brodare, EU zelena, USA futuresi zeleni, sve su to povoljni vjetrovi u jedra ovog broda koji se sporo pokreće…

Super dobio sam keca


Ima li još živih na ovoj temi? FFA je dobar za BDI na platou, rastu rudari što je dobro za brodare, EU zelena, USA futuresi zeleni, sve su to povoljni vjetrovi u jedra ovog broda koji se sporo pokreće…

Super dobio sam keca, što znači da netko još gleda i ovu temu, to je dobar znak da ima još puno onih u kešu koji se žele ukrcat na ovaj brod, ali im cijena ne odgovara.

Evo i mene, zamrla nam burza. Svi se kupaju. S obzirom na svijet bilo bi dobro na plažu ponijeti neki smartphone da nam netko one pokupi dionice ispred nosa dok se mi kupamo. Ipak ZSE prati svjetska kretanja, ponekad sam malim odmakom.

kolega glikos 1 eto ja vam popravio prosjek sa 100-tkom. Inače bio sam napisao ujutro da se uopće ne bojim za jdpl i da mirno lovim ribu ali očito se nekome nije svidjelo pa me obrisaše [undecid] Nego što očekujete od izvješća?

Mean people suck and nice people swallow!

BDI 3407 UP 62
BCI 5339 UP 169
BPI 3509 DOWN 15
BSI 2090 DOWN 1
BHSI 881 UP 2

Ovih dana se pozornost unutar brodarskog sektora na ZSE potpuno usmjerila na ATPL zbog dividende, obzirom da su mnogi prodali ATPL mislim da će ih se dio ukrcati nan JDPL i time podići likvidnost, a ja se nadam i cijenu.

al se zeleni….. http://finance.yahoo.com/q/cq?s=DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR,TBSI&d=e

oće li i kod nas do 200?


Ovih dana se pozornost unutar brodarskog sektora na ZSE potpuno usmjerila na ATPL zbog dividende, obzirom da su mnogi prodali ATPL mislim da će ih se dio ukrcati nan JDPL i time podići likvidnost, a ja se nadam i cijenu.

ako su ‘oni’ koji su prodavali ATPL prije dividende dosli tu – jao nama! samo toliko. pametnom dosta!
ps
100% sam u brodarima….

New Report

Close