JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tko god malo prati brodare zna da će za nekoliko dana BDI preskočiti 4000 bodova, zato vani brodari rastu već par dana unatoč trenutnoj korekciji BDI-a, očekujemo bolji 2Q za brodarski sektor što će povući i cijenu JDPL, prema TA JDPL će rasti i uskoro će biti preko 200, a ne bih se čudio da ponovo ode i do 250 kn. (optimizam nije bez pokrića i u narednih mjesec dana ćemo komentirati još ovaj post)

BDI 3407 DOWN 48
BCI 5149 DOWN 183
BPI 3549 UP 47
BSI 2086 UP 6
BHSI 866 UP 12




Ovaj tjedan je aktuelan na atlanskoj,normalno dividenda se blizi i svi vise vole uc u atlansku ovaj tjedan nego u druge dionice.

Kolega jomiii nije se danas ostvarila ni moja prognoza o 200 ni tvoja o 184 cijena je ostala na pola puta 192,50. Ipak ja sam optimista i vjerujem kako će JDPL uskoro zaploviti preko 200 kn ima puno razloga za optimizam samo ih ne želim ovaj puta navoditi da ne ispadnem druker za rast (kako me neki optužuju).
[/quote]
Ma sve ok,ali ovaj tjedan je atlanska u modi,ali nece ni jadroplov zaostajati.
[/quote]
Uvjern sam da je jomiii danas ponovo kupio JDPL samo što o tome ovaj puta mudro šuti.
Bilo bi lijepo da kaže koji mu je target.


Tko god malo prati brodare zna da će za nekoliko dana BDI preskočiti 4000 bodova, zato vani brodari rastu već par dana unatoč trenutnoj korekciji BDI-a, očekujemo bolji 2Q za brodarski sektor što će povući i cijenu JDPL, prema TA JDPL će rasti i uskoro će biti preko 200, a ne bih se čudio da ponovo ode i do 250 kn. (optimizam nije bez pokrića i u narednih mjesec dana ćemo komentirati još ovaj post)

Daj molim te prestani više…
Stvarno si pretjerao…
Pa ovo je već postalo pregnjusno…
prestao sam pisati na ovom forumu radi takvih kao što si ti…
Laškaj malo prijatelju presmješan si… [yawn]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA



Tko god malo prati brodare zna da će za nekoliko dana BDI preskočiti 4000 bodova, zato vani brodari rastu već par dana unatoč trenutnoj korekciji BDI-a, očekujemo bolji 2Q za brodarski sektor što će povući i cijenu JDPL, prema TA JDPL će rasti i uskoro će biti preko 200, a ne bih se čudio da ponovo ode i do 250 kn. (optimizam nije bez pokrića i u narednih mjesec dana ćemo komentirati još ovaj post)

Daj molim te prestani više…
Stvarno si pretjerao…
Pa ovo je već postalo pregnjusno…
prestao sam pisati na ovom forumu radi takvih kao što si ti…
Laškaj malo prijatelju presmješan si… [yawn]
[/quote]

a dugo si i pisa……pa pusti čovika, on tebe nija naganja po INGR-i…….




Tko god malo prati brodare zna da će za nekoliko dana BDI preskočiti 4000 bodova, zato vani brodari rastu već par dana unatoč trenutnoj korekciji BDI-a, očekujemo bolji 2Q za brodarski sektor što će povući i cijenu JDPL, prema TA JDPL će rasti i uskoro će biti preko 200, a ne bih se čudio da ponovo ode i do 250 kn. (optimizam nije bez pokrića i u narednih mjesec dana ćemo komentirati još ovaj post)

Daj molim te prestani više…
Stvarno si pretjerao…
Pa ovo je već postalo pregnjusno…
prestao sam pisati na ovom forumu radi takvih kao što si ti…
Laškaj malo prijatelju presmješan si… [yawn]
[/quote]

a dugo si i pisa……pa pusti čovika, on tebe nija naganja po INGR-i…….
[/quote]
Rano se ukrco,hebiga.



Tko god malo prati brodare zna da će za nekoliko dana BDI preskočiti 4000 bodova, zato vani brodari rastu već par dana unatoč trenutnoj korekciji BDI-a, očekujemo bolji 2Q za brodarski sektor što će povući i cijenu JDPL, prema TA JDPL će rasti i uskoro će biti preko 200, a ne bih se čudio da ponovo ode i do 250 kn. (optimizam nije bez pokrića i u narednih mjesec dana ćemo komentirati još ovaj post)

Daj molim te prestani više…
Stvarno si pretjerao…
Pa ovo je već postalo pregnjusno…
prestao sam pisati na ovom forumu radi takvih kao što si ti…
Laškaj malo prijatelju presmješan si… [yawn]
[/quot
Kada sam prije dva tjedna , na cijeni JDPL od 150-160, pisao o preokretu trenda onda sam isto bio smješan i neki su pisali da će biti još gore. U međuvremenu je BDI sa 2900 otišao na 3500 bodova, nafta sa 58$ na 64$, Evropske burze se 8 uzastopnih dana zelene, USA burze također. Naravno i JDPL je od 150 uzletio do 200. Kolega osnovna stvar na burzi je predvidjeti trend, zato volim pisati o onome što očekujem, optimista sam sa pokričem kada su u pitanju brodari i JDPL u narednih par tjedana…(provjeri ovaj post u narednih mjesec dana)

@glikos1
”Naravno i JDPL je od 150 uzletio do 200.”

Tako je jako uzletio da se odbio od zida na 180! [lol] [lol]
Izvini, ali ne mogu da se ne nasmijem [kiss]

150 na 180. Ehej, pa to je 20%. Ehehehej. 20%. Nekom nije dosta?

...



@glikos1

”Naravno i JDPL je od 150 uzletio do 200.”

Tako je jako uzletio da se odbio od zida na 180! [lol] [lol]
Izvini, ali ne mogu da se ne nasmijem [kiss]


Tko se zadnji smije najslađe se smije!!! Tako si me ismijavao prije dva tjedna pa je moj portfelj u brodarima ATPL, ULPL, JDPL povećao se 20%.

netko se iskrcao na vrijeme , a ovi koji nisu gutaju knedle u grlu


netko se iskrcao na vrijeme ,

Misliš po 170? [smiley]

New Report

Close