JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Cijenim tvoj trgovački nos i tvoje procijene kolega jomiiii, ali da danas imao samo prosiječnu likivdnost JDPL bi sada već bio preko 205 kn.

A da danas imamo samo prosječno crvenilo vani i prosječnu paniku ovdje, JDPL bi kao kamen potonuo na 170 kn…

P.S. zapitaj se zašto ulagači na ZSE ne kupuju dionice usprkos danima zelenila vani?






Ameri i njihovi brodari plivaju u zelenilu, dobar je FFA za BDI (uskoro preko 4000 bodova), očekujemo bolji 2Q za naše brodare, misim da se sutra penjemo na 200 kn i da ćemo uskoro zaploviti prema 240-250.

Ja ocekujem sutra cjenu od 184 do 188
[/quote]
Sve je moguće kolega i 185 i 205, znam da si prodao oko 200 i da ne voliš nazad po istoj cijeni, ali i ja sam kao i ti kupio po 163 u prosijeku i prodao po 195 (prosijek) pa sam opet odlucio uci na 193 jer brodari gaze vani jer su dobre prognoze za BDI (vidi FFA na balitcexchange za ovaj tjedan).
[/quote] Sve ok , ali mislim da nece nize od 180–185,a moguca je minini korekcija i kod amera.

[/quote]
Cijenim tvoj trgovački nos i tvoje procijene kolega jomiiii, ali da danas imao samo prosiječnu likivdnost JDPL bi sada već bio preko 205 kn.
[/quote]
E vidis ja bi se vise volijo vratit na malo jacem volumenu vec na ovom mrcvarenju,ipak cu sacekat danas 2,30h.



Cijenim tvoj trgovački nos i tvoje procijene kolega jomiiii, ali da danas imao samo prosiječnu likivdnost JDPL bi sada već bio preko 205 kn.

A da danas imamo samo prosječno crvenilo vani i prosječnu paniku ovdje, JDPL bi kao kamen potonuo na 170 kn…

P.S. zapitaj se zašto ulagači na ZSE ne kupuju dionice usprkos danima zelenila vani?
[/quote]
Očito nekima nikada dosta crvenila i drukanja za pad. Padova i crvenila bilo je prošle i ove godine jako puno pa su neki postali alergični na zeleno.



Cijenim tvoj trgovački nos i tvoje procijene kolega jomiiii, ali da danas imao samo prosiječnu likivdnost JDPL bi sada već bio preko 205 kn.

A da danas imamo samo prosječno crvenilo vani i prosječnu paniku ovdje, JDPL bi kao kamen potonuo na 170 kn…

P.S. zapitaj se zašto ulagači na ZSE ne kupuju dionice usprkos danima zelenila vani?
[/quote]

gdje ti vidiš ulagače na ovoj našoj nazovi burzi zadnjih recimo pola godine……..




Cijenim tvoj trgovački nos i tvoje procijene kolega jomiiii, ali da danas imao samo prosiječnu likivdnost JDPL bi sada već bio preko 205 kn.

A da danas imamo samo prosječno crvenilo vani i prosječnu paniku ovdje, JDPL bi kao kamen potonuo na 170 kn…

P.S. zapitaj se zašto ulagači na ZSE ne kupuju dionice usprkos danima zelenila vani?
[/quote]

gdje ti vidiš ulagače na ovoj našoj nazovi burzi zadnjih recimo pola godine……..
[/quote]

Nažalost ili na sreću, upravo mali investitori dižu i spuštaju cijenu. Niti jedan veliki investitor ne rasprodaje, niti jedan veliki se ne u plaši u tolikoj mjeri kao mali… A panika je hebena stvar

BDI i dalje pada [bye]

Baltic Dry Index (BDI) -56 3455

koja letargija i na burzi i tu na forumu…. [undecid]

Ovaj tjedan je aktuelan na atlanskoj,normalno dividenda se blizi i svi vise vole uc u atlansku ovaj tjedan nego u druge dionice.


BDI i dalje pada [bye]

Baltic Dry Index (BDI) -56 3455


Ako ćemo drukati…to je pad od 1,62% vau. a ovo je po komponentama pad

Baltic Exchange Dry Index 3455 DOWN 56
BCI Baltic Exchange Capesize Index 5602 DOWN 222
BPI Baltic Exchange Panamax Index 3412 UP 46
BSI Baltic Exchange Supramax Index 2080 UP 18
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 854 UP 5


Ovaj tjedan je aktuelan na atlanskoj,normalno dividenda se blizi i svi vise vole uc u atlansku ovaj tjedan nego u druge dionice.

Kolega jomiii nije se danas ostvarila ni moja prognoza o 200 ni tvoja o 184 cijena je ostala na pola puta 192,50. Ipak ja sam optimista i vjerujem kako će JDPL uskoro zaploviti preko 200 kn ima puno razloga za optimizam samo ih ne želim ovaj puta navoditi da ne ispadnem druker za rast (kako me neki optužuju).



Ovaj tjedan je aktuelan na atlanskoj,normalno dividenda se blizi i svi vise vole uc u atlansku ovaj tjedan nego u druge dionice.

Kolega jomiii nije se danas ostvarila ni moja prognoza o 200 ni tvoja o 184 cijena je ostala na pola puta 192,50. Ipak ja sam optimista i vjerujem kako će JDPL uskoro zaploviti preko 200 kn ima puno razloga za optimizam samo ih ne želim ovaj puta navoditi da ne ispadnem druker za rast (kako me neki optužuju).
[/quote]
Ma sve ok,ali ovaj tjedan je atlanska u modi,ali nece ni jadroplov zaostajati.



BDI i dalje pada [bye]

Baltic Dry Index (BDI) -56 3455


Ako ćemo drukati…to je pad od 1,62% vau. a ovo je po komponentama pad

Baltic Exchange Dry Index 3455 DOWN 56
BCI Baltic Exchange Capesize Index 5602 DOWN 222
BPI Baltic Exchange Panamax Index 3412 UP 46
BSI Baltic Exchange Supramax Index 2080 UP 18
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 854 UP 5
[/quote]

A već danas bi mogao preokrenuti…

New Report

Close