JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Prodo sam jutros sve po 200 kuna,kasnije sam uzeo 200 komada po 195 i prodo sam i njih po 199,nesto mi se neda ostat danas u dionicama,dok se ovo sa citi u amera ne rjese,spominju stecaj a to mi nije drago.

To se neće rješiti još barem 1 mj, jer im tek slijedeći mj dospjevaju obveze, dakle po mojoj procjeni ako odu u stečaj, otiči će za cca 20 dana najranije. Do tad smo debelo preko 220
[/quote]
Kupijo sam po 165 a prodo po 200,prezadovoljan sam,sto se mene tice ja bi volijo da ide cjena preko,ali uzeo sam preko 20% dobiti za kratko vrjeme,malo cu sacekat ove preko bare danas i sutra.

dok je ovako ne brinem:
i ako ameri ovaj mali minus ne povećaju tj. ako se malo zazelene, sve je ok.[thumbsup]

Sutra krećemo od 197!


Sutra krećemo od 197!

Možda i od 199, samo nažalost bez mene ja sam se iskrco jutros.

Što je sad, pa taman sam prestao drukat, zar nije target bio 220 za ovaj tjedan ili je ponestalo hrabrosti [lol]




Prodo sam jutros sve po 200 kuna,kasnije sam uzeo 200 komada po 195 i prodo sam i njih po 199,nesto mi se neda ostat danas u dionicama,dok se ovo sa citi u amera ne rjese,spominju stecaj a to mi nije drago.

To se neće rješiti još barem 1 mj, jer im tek slijedeći mj dospjevaju obveze, dakle po mojoj procjeni ako odu u stečaj, otiči će za cca 20 dana najranije. Do tad smo debelo preko 220
[/quote]
Kupijo sam po 165 a prodo po 200,prezadovoljan sam,sto se mene tice ja bi volijo da ide cjena preko,ali uzeo sam preko 20% dobiti za kratko vrjeme,malo cu sacekat ove preko bare danas i sutra.
[/quote]

Od svih drukera koji uvijek kupe maximalno nisko i prodaju maximalno visoko ti ovdje stvarno nemaš srama.

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.


Sutra krećemo od 197!

Ne nego od 10 [wink]



Sutra krećemo od 197!

Ne nego od 10 [wink]
[/quote]
ma to ja ovima što su cijeli tjedan drukalo up, sad ih nije ni čut!



Sutra krećemo od 197!

Možda i od 199, samo nažalost bez mene ja sam se iskrco jutros.
[/quote]

Stvarno mi nije jasno tko uoće prodaje sada. BDI raste, generalni trend je UP, Ameri imaju rally sličan onom iz ožujka. Kupovat ćete vi natrag kad pređemo 220 🙂

http://seebiz.eu/hr/komentari/tomislav-petrov/vozarine-u-tri-dana-uzletjele-17%2c68%25,51180.html

Vozarine u tri dana uzletjele 17,68%

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi



sad će početi udarni val iskrcavanja

prije će bit ukrcavanja jer sutra otvaramo sa 205 minimalno…….
[/quote]

kao što rekoh……..
http://www.bloomberg.com/index_americas.html
http://www.seebiz.eu/hr/komentari/tomislav-petrov/vozarine-u-tri-dana-uzletjele-17%2c68%25,51180.html




Sutra krećemo od 197!

Možda i od 199, samo nažalost bez mene ja sam se iskrco jutros.
[/quote]

Stvarno mi nije jasno tko uoće prodaje sada. BDI raste, generalni trend je UP, Ameri imaju rally sličan onom iz ožujka. Kupovat ćete vi natrag kad pređemo 220 🙂
[/quote]
Kolega iz tvojih usta u Božije uši volio bih kupovati na 220 i prodavati na 270, puno bolje već kupovati na 170 i prodavati na 120.

New Report

Close