JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Tko misli ovde trejdat taj ce ostat kratkih rukava.

kako stvari stoje – mislim vozarine, MACD, EU, USA, FUTURES, sentiment…, sutra je rasturačina. [thumbsup]



Tko misli ovde trejdat taj ce ostat kratkih rukava.

kako stvari stoje – mislim vozarine, MACD, EU, USA, FUTURES, sentiment…, sutra je rasturačina. [thumbsup]
[/quote]
Koji likovi prodaju ako je to tako…..Mislim akumulacija dobiti koja je vrlo mala…

sutra je očigledna rasturačina

nastavljamo niz……
http://www.seebiz.eu/hr/analize/vozarine-u-dva-dana-porasle-11%2c73%25,51081.html

ljudi još niste skužili da treba maknut naloge sa prodaje…….

Imali li kakvih info. o izvještaju? Procjena 2Q?

Kakve će implikacije na imovinu imati istek ugovora za Zrin i Pride koji istjeću 2010 .g. jel se u fin. izvješću navodi da će istekom ugovora brod i formalno postaje vlasništvo Društva bez bilo kakvih opterećenja ( hipoteka, zabilježba…. )?


ljudi još niste skužili da treba maknut naloge sa prodaje…….

Pokupit će ih ovi s kupnje 🙂 Idemoooooooooooooo ….

...

1750 komadada na kupnji sa cijenom preko 200 kn [lol]


sutra je očigledna rasturačina

kao što sam rekao jučer ,znači došli smo do vrha piramide i sad možemo lagano na drugu stranu

ameri povečavaju minus ,a mogao bdi lagano prokrenuti trend.Šišanje ovaca je počelo sa jučerašnjim danom

čestitam prodavaču na 200 koji je najbolje osjetio vrh piramide


Imali li kakvih info. o izvještaju? Procjena 2Q?

Kakve će implikacije na imovinu imati istek ugovora za Zrin i Pride koji istjeću 2010 .g. jel se u fin. izvješću navodi da će istekom ugovora brod i formalno postaje vlasništvo Društva bez bilo kakvih opterećenja ( hipoteka, zabilježba…. )?

Namam informacija o izvještaju, ali sudeći po svemu- intervju, stanje tržišta,prodaja broda- trebalo bi biti dobro, u okivirima prošlog, dakle kumulativno + 50 mil kuna dobiti.

Istina je da će navedeni brodovi postati vlasništvo JDPL bez opterećenja itd, ali i da je otkup vršen putem leasinga. Dakle, istekom brodovi postaju vlasništvu JDPL i vode se u njegovim knjigama, smanjuju se obveze jer nema leasinga više. Osobno vjerujem čak i da je dio vozarina išao PD-u kao neki benefit u svemu tome, jer je koliko mi se čini PD upravljao istima, bar tako piše na PD stranicama. Sve u svemu, pozitivno!

New Report

Close