JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kad se objavljuje BDI

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate


kad se objavljuje BDI

poslije 14:00


kad se objavljuje BDI

Kad se pojavi tisućica na asku [lol]

zvone101, 15.07.2009. u 11:52
ANRICOM
ja zaradio za jedno dobro ljetovanje 17 oookn u jednom danu ,živjela Kosorica i ovakva recesija.Odo sutra na more vidimo se za 10 dana bye

jučer kupio i danas prodao…
a ti si kočio rast… [lol]

a za koliko će ga ponovno kupiti………možda će se istopiti tih 17 000 kn prilikom ponovne kupovine….


a za koliko će ga ponovno kupiti………možda će se istopiti tih 17 000 kn prilikom ponovne kupovine….

a možda je piramida došla do vrha

ht ,kolege ht

Danas će u blokadu garantirano, po mojem razmišljanju, tako da vjerujem da piramida ima zdrave temelje da bude neboder a ne piramida. Kako je znao jednom davno reći kolega Goldensurferfromcroatia, tko ga se sjeća, napravljeni su šalunzi za rast.


Danas će u blokadu garantirano, po mojem razmišljanju, tako da vjerujem da piramida ima zdrave temelje da bude neboder a ne piramida. Kako je znao jednom davno reći kolega Goldensurferfromcroatia, tko ga se sjeća, napravljeni su šalunzi za rast.

Nema šalunga kolega kad je medvjeđe tržište…



kad se objavljuje BDI

Kad se pojavi tisućica na asku [lol]
[/quote]
Kolega former91 da li sad vjeruješ u preokret trenda kod brodara o kojem sam pisao prošli tjedan? Nisam ja jako pametan ni vidovit , samo znam čitati FFA i još neke sitnice koje su na to ukazivale.



a za koliko će ga ponovno kupiti………možda će se istopiti tih 17 000 kn prilikom ponovne kupovine….

a možda je piramida došla do vrha
[/quote]
to si neki dan govorio i opet si ušao ali po višim cijenama ako računaš koliko nisi uprihodio da si samo pričekao može biti da si mogao zaraditi + 50.000 [thumbsup]



Danas će u blokadu garantirano, po mojem razmišljanju, tako da vjerujem da piramida ima zdrave temelje da bude neboder a ne piramida. Kako je znao jednom davno reći kolega Goldensurferfromcroatia, tko ga se sjeća, napravljeni su šalunzi za rast.

Nema šalunga kolega kad je medvjeđe tržište…
[/quote]

Ima ima.

New Report

Close