JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sad češ vidjeti pred kraj iskrcavanje ,kad se još malo popuni kupnja

kolega, javite na pvt koliko prodajete i do koje cijene da postavim nalog prije zatvaranja ako mi odgovara cijena.

burza je potegla sad pred kraj zbog Amera i ničeg drugog , a gle sad Ameri još nesigurni u oporavak



Sad češ vidjeti pred kraj iskrcavanje ,kad se još malo popuni kupnja

kolega, javite na pvt koliko prodajete i do koje cijene da postavim nalog prije zatvaranja ako mi odgovara cijena.
[/quote]

Najbolje ponude JDPL-R-A
Kupnja Cijena

150 169,79
60 168,06
35 168,03
80 168,02
50 167,15
2 167,14
100 167,11
800 167,03
25 166,51
30 165,75
Cijena Prodaja

170,00 200
171,94 42
171,95 70
172,00 71
172,85 100
172,89 21
172,90 50
173,00 50
173,78 20
173,83 60

Bez straha, pohlepe i sentimenta.


burza je potegla sad pred kraj zbog Amera i ničeg drugog , a gle sad Ameri još nesigurni u oporavak

Ameri još stignu danas i tri puta do +/-3%
Sada kada je zatvoreno, mogu reći da me lagano kopka kako će se na BDI odraziti današnji pad Azije, DSX i DRYS su dobro zaronili

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA



burza je potegla sad pred kraj zbog Amera i ničeg drugog , a gle sad Ameri još nesigurni u oporavak

Ameri još stignu danas i tri puta do +/-3%
Sada kada je zatvoreno, mogu reći da me lagano kopka kako će se na BDI odraziti današnji pad Azije, DSX i DRYS su dobro zaronili
[/quote]
Kakve veze ima BDI sa padom Azije i dioničkim tržištima? Na kretanje BDI-a burzovni indexi nemaju utjecaja ali zato BDI ima utjecaja na kretanje brodarskih dionica i samim tim i burzovnih indexa.


burza je potegla sad pred kraj zbog Amera i ničeg drugog , a gle sad Ameri još nesigurni u oporavak
Kupuj sutra po 180+



burza je potegla sad pred kraj zbog Amera i ničeg drugog , a gle sad Ameri još nesigurni u oporavak
Kupuj sutra po 180+
[/quote]

dax potegao + 3,ameri praše +1,85 mislim da nam se uskoro smješi kota 200.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

@laser
Moguće su i blokade ovaj tjedan!

Bez straha, pohlepe i sentimenta.



burza je potegla sad pred kraj zbog Amera i ničeg drugog , a gle sad Ameri još nesigurni u oporavak
Kupuj sutra po 180+
[/quote]

ako sutra BDI okrene u zeleno, ide JDPL u 2 dana preko 200 kn! u svakom slučaju, sutra startamo s kote 180 [thumbsup]

Sve što pišem je osobno mišljenje, ne invest. savjet!

http://finance.yahoo.com/q?s=DRYS


http://finance.yahoo.com/q?s=DRYS

Kolega anricom pogledaj kako je završila večina USA brodara, večina ih je u zelenom. Dobro je pogledati i rudarske dionice npr BHP Billiton, Rio Tinto, jer kada rudari rastu to je uvijek dobar signal za brodare, jer rude netko mora i prevoziti.




burza je potegla sad pred kraj zbog Amera i ničeg drugog , a gle sad Ameri još nesigurni u oporavak
Kupuj sutra po 180+
[/quote]

ako sutra BDI okrene u zeleno, ide JDPL u 2 dana preko 200 kn! u svakom slučaju, sutra startamo s kote 180 [thumbsup]
[/quote]
A ako okrene u crveno? Za dva dana smo na 150.Pa ti startaj s 180.

New Report

Close