JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Cijena dobro stoji i tisućice će se postaviti kada bude trebalo.



kako će utjecat market makeri na ovu dionicu.čimi mi se da to kreče od sride sljedeči tjedan

Utjecat će tako da će se morati nakrcati dionicama na tržištu ako žele glumiti market makere, jer 1000 kom je pušiona i vjerojatno je da će Burza donijeti odluku kojom će količina biti znatno veća, što bi značilo da je negdje moraju kupiti. NIje isključena niti orkestracija ovog pada upravo da mogu nakupovati količine potrebne za priču market makera.

kao prvo nebojim se losih ocjena jer je pitanje tko ih i zasto dijeli,moje osobno misljenje je da ce u iducem peridu biti jos puno turbulencija pa tako ocekujem jos znatniji pad ne samo jdpl nego kompletnog krobeksa odnosno trzista


kao prvo nebojim se losih ocjena jer je pitanje tko ih i zasto dijeli,moje osobno misljenje je da ce u iducem peridu biti jos puno turbulencija pa tako ocekujem jos znatniji pad ne samo jdpl nego kompletnog krobeksa odnosno trzista

Ja vidiš očekujem drugačije. Za ako bih došao MMF onda bih tek bio pozitivan, jer je praksa pokazala da dolaskom MMF-a burze skaču.


kao prvo nebojim se losih ocjena jer je pitanje tko ih i zasto dijeli,moje osobno misljenje je da ce u iducem peridu biti jos puno turbulencija pa tako ocekujem jos znatniji pad ne samo jdpl nego kompletnog krobeksa odnosno trzista

Pa to je logika burze zato smo se i nakrcali dionicama u ovom padu, sada se neki već iskrcavaju i onda opet pad pa ukrcaj i opet rast iskrcasj i tako stalno…

Di svi bižite, maknite se s aska, pa BDI raste popodne


Di svi bižite, maknite se s aska, pa BDI raste popodne

Ma prika pa nema ti veze Bdi s cijenom ove dionice, to samo sampi misli da ima


Di svi bižite, maknite se s aska, pa BDI raste popodne

Malo se paničari iskrcavaju, ne prodaju oni koji su kupili po 150 već oni koji su kupili preko 170.
BDI ima utjecaj na cijenu i on određujue smjer trenda dionice i u tom trendu smo zadnja tri dana.

dobro se još i držimo



Di svi bižite, maknite se s aska, pa BDI raste popodne

Malo se paničari iskrcavaju, ne prodaju oni koji su kupili po 150 već oni koji su kupili preko 170.
BDI ima utjecaj na cijenu i on određujue smjer trenda dionice i u tom trendu smo zadnja tri dana.
[/quote]

Nači ak danas bdi ode gore i mi odemo, ak ne ode mi samo pali zbog toga, jer smo mislili da ide gore.

Hehe dobro je to kaj je s ovakvim načinom razmišljanja sve pokriveno.

Loše je to, kaj kad svi tak počnu razmišljati?

evo vratile se tisućice ,tko je rekao da ih nema


evo vratile se tisućice ,tko je rekao da ih nema

i konzumirane…
jel’ to netko od nas sa foruma [thumbsup]

New Report

Close