JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ako ovako nastavimo skakati evo nas opet na 200

Netko opet baca udicu [lol]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

ipak se na onim sličicama TA od sinoć dalo viditi barem nešto, pa neka je i od abacusa….. [rolleyes]

a je ovaj sa 1000 kom skakutav:), hebate preskoči me odozgo pa odozdo pa opet odozgo, sada se izgleda malo primirio, ili ga je broker poslao u pm [lol]

Mean people suck and nice people swallow!

nema ti on veze sa brokerom


a je ovaj sa 1000 kom skakutav:), hebate preskoči me odozgo pa odozdo pa opet odozgo, sada se izgleda malo primirio, ili ga je broker poslao u pm [lol]
[/quot
he he he [wink]



a je ovaj sa 1000 kom skakutav:), hebate preskoči me odozgo pa odozdo pa opet odozgo, sada se izgleda malo primirio, ili ga je broker poslao u pm [lol]
[/quot
he he he [wink]

Da li si taj "skakutavi" bio ti kolega? [proud] Pokušao sam i ja nešto mrvicu više skupiti ali prvo nisam dobar dio dana bio kraj kompa, kada sam došao lupio sam 354 kom po asku do 170,28 i onda pokušao još barem toliko ali ne ide jer me ovo skakutanje na kraju izludilo [angry] Tko mi kriv kad nisam jučer i prekjučer kupovao [embarass]

Mean people suck and nice people swallow!


ako ovako nastavimo skakati evo nas opet na 200

sutra još ne, ali pon-utorak vrlo lako. BDI se okreće i to je presudno za naše trejdere na ZSE

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...

kako će utjecat market makeri na ovu dionicu.čimi mi se da to kreče od sride sljedeči tjedan

Jučer se ponašala kao da imamo market-makera, bila je brana dolje i gore i nije bilo prostora za trejdanje, kolega Jomiii je probao baciti daytrade i pohvalio se na forumu kako je prošao.
Jomiiiju stotka za iskrenost!


kako će utjecat market makeri na ovu dionicu.čimi mi se da to kreče od sride sljedeči tjedan

nema razlike .. bit će isto ko i do sad

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]

Tako to veliki rade, a kud sad idemo.Gdje su one tisućice od jučer ,ajd neka ih sad stavi

New Report

Close