JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A I futursi klize prema dole,ali smatram ako i padne cjena nece puno.

Futuresi su već ukalkulirani i odrađeni!

Budi sretan što je taj nalog tu .jer on baš ima suprotnu ulogu

Neprelazni magnet [lol]

EU se stabilizirala pa smo i mi, i to je sve za danas [thumbsup]

BDI pao samo 89 bodova, smanjio pad 30 bodova, panamaxi UP, capeovi smanjili pad što je naznaka preokreta trenda

BDI 3018 DOWN 89
BCI 5037 DOWN 299
BPI 2914 UP 17
BSI 1782 UP 33
BHSI 779 UP 13

Malo sam se zaigro ali sa nebitnom kolicinom,maloprije sam prodo 300 komada oko 168,aj kontam malo cu probat jeftinije kupit,tamo vamo,gore dole,vidim neide ceko sam ga ispod 165,i hebiga odlucim vratiti u portfelj tih 300 komada, pa kupim po 171 kunu, i tako sad imam istu kolicinu, ali platih 3 kune skuplje i dado braci proviziju, hahahahahahahaha ne ne ne ovde nema trejdanja.


Malo sam se zaigro ali sa nebitnom kolicinom,maloprije sam prodo 300 komada oko 168,aj kontam malo cu probat jeftinije kupit,tamo vamo,gore dole,vidim neide ceko sam ga ispod 165,i hebiga odlucim vratiti u portfelj tih 300 komada, pa kupim po 171 kunu, i tako sad imam istu kolicinu, ali platih 3 kune skuplje i dado braci proviziju, hahahahahahahaha ne ne ne ovde nema trejdanja.

Pa i to je daytraiding, samo s negativnim rezultatom…

ušo i ja

Mean people suck and nice people swallow!


BDI pao samo 89 bodova, smanjio pad 30 bodova, panamaxi UP, capeovi smanjili pad što je naznaka preokreta trenda

Prije bi se reklo "lagano kočenje" [lol]



Malo sam se zaigro ali sa nebitnom kolicinom,maloprije sam prodo 300 komada oko 168,aj kontam malo cu probat jeftinije kupit,tamo vamo,gore dole,vidim neide ceko sam ga ispod 165,i hebiga odlucim vratiti u portfelj tih 300 komada, pa kupim po 171 kunu, i tako sad imam istu kolicinu, ali platih 3 kune skuplje i dado braci proviziju, hahahahahahahaha ne ne ne ovde nema trejdanja.

Pa i to je daytraiding, samo s negativnim rezultatom…
[/quote]
A nije mi zao tih 1500 kuna,malo sam se zaigro,a nisam nista od jutros uradijo,pa reko aj malo,ali evo kupujte sada jer ode sutra preko 180,pa u ponedeljak preko 190,itd itd hahahahahaha malo se salim,naravno nek svak sam procjeni sta da radi,uzivajte.


BDI pao samo 89 bodova, smanjio pad 30 bodova, panamaxi UP, capeovi smanjili pad što je naznaka preokreta trenda

To je better than excpected,zato i raste danas jdpl [cool]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

New Report

Close