JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako sam nešto konstatirao i na osnovu toga postavio pitanje kako sad up, onda kako ti vidiš tu druk na dole?
Nakon svakakvih gluposti napisanih o smjeni premijera ostaje činjenica da je ovo bila prilika za jeftin dokup! Međutim činjenica je i da slabo reagiramo na pozitivne trendove iz vana, znači vrlo teško i usporeno rastemo. Idealno vrijeme za špekulante!
Zato smatram da predviđanja na bazi "ja mislim","možda i ako",ne pridonose realnom stanju kretanja cijena već se upravo to može smatrati drukom!
I evo za primjer, moje "predviđanje" za sutra je down.

JDPL i dalje zaostaje ui rastu za vodećim brodarima..
Zaostaje 15% iza ATPL i 10% iza TNPL

Koliko su pali od svog maksimuma
JDPL 48,2
TNPL 38,9
ATPL 34

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi



evo ja prodajem polako ,zadovoljan sam sa zaradom

ne želim se pridružiti prodaji i druku na dolje jer sam danas još dokupio nešto više od 500 kom. (prvih 250 u 10:00) no ako si odlučio prodavati trebao si pričekati oko 14 sati…[rolleyes]
a da ti ipak još ne kupuješ ?
jer ne izgledaš mi k’o netko koji bi tako lako propustio očito… [rolleyes]
[/quote]

pametno.i MACD i MOMENTUM na TA daju jasan signal buy.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.




evo ja prodajem polako ,zadovoljan sam sa zaradom

ne želim se pridružiti prodaji i druku na dolje jer sam danas još dokupio nešto više od 500 kom. (prvih 250 u 10:00) no ako si odlučio prodavati trebao si pričekati oko 14 sati…[rolleyes]
a da ti ipak još ne kupuješ ?
jer ne izgledaš mi k’o netko koji bi tako lako propustio očito… [rolleyes]
[/quote]

pametno.i MACD i MOMENTUM na TA daju jasan signal buy.
[/quote]

Pa što se onda čeka s kupnjom, promet je danas mizerija!





evo ja prodajem polako ,zadovoljan sam sa zaradom

ne želim se pridružiti prodaji i druku na dolje jer sam danas još dokupio nešto više od 500 kom. (prvih 250 u 10:00) no ako si odlučio prodavati trebao si pričekati oko 14 sati…[rolleyes]
a da ti ipak još ne kupuješ ?
jer ne izgledaš mi k’o netko koji bi tako lako propustio očito… [rolleyes]
[/quote]

pametno.i MACD i MOMENTUM na TA daju jasan signal buy.
[/quote]

Pa što se onda čeka s kupnjom, promet je danas mizerija!
[/quote]
Ja sam odavno unutra

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Izgleda da je nekom loše sijela marenda pa idemo lagano dole [lol]

Sad bi opet mogli po prodaji.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.





evo ja prodajem polako ,zadovoljan sam sa zaradom

ne želim se pridružiti prodaji i druku na dolje jer sam danas još dokupio nešto više od 500 kom. (prvih 250 u 10:00) no ako si odlučio prodavati trebao si pričekati oko 14 sati…[rolleyes]
a da ti ipak još ne kupuješ ?
jer ne izgledaš mi k’o netko koji bi tako lako propustio očito… [rolleyes]
[/quote]

pametno.i MACD i MOMENTUM na TA daju jasan signal buy.
[/quote]

Pa što se onda čeka s kupnjom, promet je danas mizerija!
[/quote]
kupovat će se jače idući tjedan na 200 – tako to ide… [rolleyes]
kad svi budu sigurni da ide up.

pametno.i MACD i MOMENTUM na TA daju jasan signal buy.

Ne znam što ti ovo treba. MACD je barem egzaktan pokazatelj. I ne, nije dao još uvijek Buy.

A I futursi klize prema dole,ali smatram ako i padne cjena nece puno.

Treba srediti ovog špekulanta sa 1000 komada trenutno na 166,02, jer navlači dolje da bi sutra eventualno ponovio trejdanje i zaradu od ccc 7-8%. Danas je izgleda obavio svoje.



evo ja prodajem polako ,zadovoljan sam sa zaradom

Lazes!!!!!!!!!!!!!!
[/quote]
Ne lažem ,30% sam prodao po prosiječnoj cijeni 170 kn kako sam i reako prije dva dana da ću prodavati.

New Report

Close