JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kad bi se taj nalog sa 155 pomaknul na 161 mozda bi ovaj na 161,5 nestal.

Pogledajte kako je takav nalog prošao na ADRS-P-A.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Je.. ga nije pazio

Nije bolest sve što boli

Počelo skidanje sa prodaje.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Omjer k/P se drastično popravio u zadnjih par dana….

nikako da se pokrene

BDI pao 109 bodova, 50 manje već jučer počinje zaokret trenda u petak BDI raste.

Opet sam se ukrco od 150–160, necu davat target da me nebi netko krivo svatijo,Mirno more vam zelim.

DRYS u PRE-MARKETU raste preko 5%, nije loš orjentir za USA brodare, a naravno i za nas.

Da bar pratimo naše brodare koji su većina barem rasli…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


DRYS u PRE-MARKETU raste preko 5%, nije loš orjentir za USA brodare, a naravno i za nas.

DRYS trenutno jedan od rijetkih brodara u USA u plusu, većina se crveni.
Crveni se cijeli USA market u globalu.
Crobex jedan od rijetkih u Europi u malom plusu, inače europa odradila negativan dan.
BDI i dalje u negativnom trendu, malo doduše umanjen ali ipak negativan.
Političku korekciju smo mislim odradili, na tržištu vozarine miruju( trenutno nemam boljih info.), pa kako sad da u petak očekujem pozitivni trend?


DRYS u PRE-MARKETU raste preko 5%, nije loš orjentir za USA brodare, a naravno i za nas.

upgrade targeta od CreditSuisse s 5$ na 8$, ostali su debelo minusu. Pustimo Drys, mene više brine Diana što je probila 13$ i ide niže.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

ajmo se malo igrati TA ionako je već sve zapalo u apatiju….

dosta buy signala, a posebno je interesantan SMA 200 koji se tako fino odbio…..

New Report

Close