JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

anricom, evo ti šanse za izlazak!
ako se dans ne blokira ništa nismo napravili…

izlazim na 170kn



Neko je pitao dali prodaja Ista ide u drugi Q, ja mislim da će u treći Q.

Zašto tako misliš ako smijem pitati?
[/quote]
Dosad još nije stigla nikakva obavijest o prodaji broda naZSE, prema tome 2Q otpada

kako se veliki igraju sa ovom dionicom,šamaraju mala ulagače sa svih strana

Kolege BDI mijenja trend prema FFA zato neka vas ne zbuni što će još danas i sutra eventualno padati, ali u petak raste i sljedeći tjedan, zato se danas i krenilo s ukrcavanjem.

Kolege BDI mijenja trend prema FFA zato neka vas ne zbuni što će još danas i sutra eventualno padati, ali u petak raste i sljedeći tjedan, zato se danas i krenilo s ukrcavanjem.

ovdje se unovčava dobit,a ja čekao 170 umjesto da sam prodao po 167.Tako mi i treba kad nisam skroman


ovdje se unovčava dobit,a ja čekao 170 umjesto da sam prodao po 167.Tako mi i treba kad nisam skroman

Kolega prodat ćeš po 190 za dva-tri dana nemoj se žuriti, zadnje sam prodoao preko 190 a danas kupio preko 160 i drago mi je što su unovčili dobit oni koji se je kupili na 150.


ovdje se unovčava dobit,a ja čekao 170 umjesto da sam prodao po 167.Tako mi i treba kad nisam skroman

drugi put uzmi dnevni limit u obzir [thumbsup]

Baltic Exchange Dry Index 3216 DOWN 159
BCI Baltic Exchange Capesize Index 5667 DOWN 437
BPI Baltic Exchange Panamax Index 2917 DOWN 52
BSI Baltic Exchange Supramax Index 1724 UP 8
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 759 UP 8



ovdje se unovčava dobit,a ja čekao 170 umjesto da sam prodao po 167.Tako mi i treba kad nisam skroman

drugi put uzmi dnevni limit u obzir [thumbsup]
[/quote]
mislio sam da če ga probiti

Sutra treba biti pamaetan i izdržati jutarnji pritisak, ovih 159 je blizu dna, no ronit ćemo sutra i da 150 i penjati se do 170. Kraj tjedna donosi oporavak za brodare i mijenja se trend BDI-a.

New Report

Close