JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Samo vi naivno prodajde JDPL
fondovi sa druge strane kupuju

Daj bar jedan razlog zašto ne prodati, koja vijest može zaustaviti ovaj pad
[/quote]

Nije potrebna vijest, dovoljan je kalkulator da izračunaš vrijednost fin. imovine po dionici, a ona je trenutno 20 % veća od tržišne cijene. Dali je to dovoljno ???
Drugo je činjenica da je dno u cijenama brodskih tereta davno dosegnuto i da je dugoročna perspektiva rast, doduše polagani ali siguran, koji će rezultirati blagim pozitivnim poslovanjem.
Trebaš još nešto.

Skora privatizacija.



Samo vi naivno prodajde JDPL
fondovi sa druge strane kupuju

Daj bar jedan razlog zašto ne prodati, koja vijest može zaustaviti ovaj pad
[/quote]

ne treba nam nikakva vijest, već zdravi razum.


Ovo je Laserov post mislim da nekaj govori

ANALIZA – Prema statistici top 10 Središnjeg Klirinškog Depozitarnog Društva čini se da su neki od velikih investitori nastavili akumulirati value dionice Adrisa, Atlantske plovidbe, HT-a, Jadroplova, Kraša i Podravke.

izgleda da veliki ipak skupljaju ono kaj valja .dobro oni su za razliku od 90% forumaša dugoročni investitori.

čisto kao infa možda nekome bude i putokaz.

Niste ni ćitali dvje strane u nazad a kamoli da imate JDPL

drukeri!!!

Lkoliko vas samo ima odjednom nisam prije
sreto na JDPL

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Baltic Dry 3,375 (-8.09%)
Baltic Capesize 6,104 (-10.86%)
Baltic Panamax 2,969 (-2.94%




Samo vi naivno prodajde JDPL
fondovi sa druge strane kupuju

Daj bar jedan razlog zašto ne prodati, koja vijest može zaustaviti ovaj pad
[/quote]

Nije potrebna vijest, dovoljan je kalkulator da izračunaš vrijednost fin. imovine po dionici, a ona je trenutno 20 % veća od tržišne cijene. Dali je to dovoljno ???
Drugo je činjenica da je dno u cijenama brodskih tereta davno dosegnuto i da je dugoročna perspektiva rast, doduše polagani ali siguran, koji će rezultirati blagim pozitivnim poslovanjem.
Trebaš još nešto.

Skora privatizacija.
[/quote]
Znači nakupovao si se ,jer ovakvih postova nije bili unazad par dana.Sad će početi svi pričati kako je ovo najbolja dionica ,nakon pet dana muka na ovoj dionici

svi mi znamo koliko jdpl vrijedi a zašto onda nemilosrdno pada

Sa trenutnim cijenama JDPL ce biti negdje na nuli; sto se tice casha, tj nece se nikakva vrijednost generirati.
Malo ce izgubiti na novogradnjama, istina.

BV je fer valoriziran.

Ostalo racunajte sami

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Što se događa sa dobiti JDPL ako USD počne padati?

Pocne padati u kunama, realno nista jer je sigirno preko 70% troskova vezano na USD

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Kako sam se prevario ušavši po 160 kn [angry]


Što se događa sa dobiti JDPL ako USD počne padati?

eto šta se događa…

Kako sam se prevario ušavši po 160 kn [angry]

kako sam se prevario što prošli tjedan nisam sve prodao…



Što se događa sa dobiti JDPL ako USD počne padati?

eto šta se događa…

Kako sam se prevario ušavši po 160 kn [angry]

kako sam se prevario što prošli tjedan nisam sve prodao…
[/quote]

što si se prepao? Ako znaš zašto si je kupovao, onda znaš da je ne trebaš prodavati. Ako ne znaš zašto si je kupovao, naravno da u magli lutaš.

New Report

Close