JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




ops.
Sada su dvije navlakuše po 1000 [lol]

Nisu navlakuše ja sam stvarno htio kupiti 1000 kom, jer mi stoji keš od margina kojeg sam zaradio na JDPL, kada sam ga kupovao po 107-114 svi mi se smijali, na 230 sam uzeo novi margin od zarade na JDPL i sad osjećam da je vrijeme za novi ulaz. BDI ce se uskoro preokrenuti za 4-5 dana, a tad će već biti skuplji JDPL. Slažem se s Jomijem kada kaže da je dno oko 165-170 i sada je vrijeme za ulaz.

[/quote]
Evo ja sam danas uzeo 865 komada, lkpc-r-a juce i danas 56 komada,i sutra cu uzet akobogda,rekao sam da ulazim pred svima na forumu,niko nikoga ne nagoni da kupi i proda,samo iznosim javno na forumu kad prodam i kad kupujem,ja neznam sta tu ima lose,ako je iskrenost losa,onda necu vise pisat ovde,toliko od mene, a vi cekajte i trazite dno,ja sam odlucijo da je ovo dno u korekciji i sada ponovno ulazim.
[/quote]

čestitam kolega .ja sam napravio isto .već se isplatilo

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.



Jeli me tko juce posluso na JDPL-R-A I NA LKPC-R-A, malo se salim sa ovim POSLUSO,ide to daleko nemojte se sekirat.

A koliko daleko i kada će to daleko biti ???
Jel možda opet do 250 pa nazad…
[/quote]
Do kraja godine ce biti blizu 500, a najvisi prinos ocekujem na luci ploce,viru i jadroplovu. mislim da ce mnoge iznenadit luka ploce.

pozdrav, pratim forum tu i tamo i imam dionice jdpl u portfelju

ali nije mi jasno kakvu dividendu spominje kolega techman?

Teorije koje su 50% vremena u pravu manje su ekonomične od bacanja novčića.

Kolega Techman je spominjao dividendu od BDSS

techman je mislio na bdss….

altic Exchange Dry Index 3452 DOWN 66
BCI Baltic Exchange Capesize Index 6354 DOWN 28
BPI Baltic Exchange Panamax Index 2615 DOWN 157
BSI Baltic Exchange Supramax Index 1758 DOWN 23
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 850 DOWN 14

Netko ga ceka na 140–150, nije da sada nekoga zahebajem,malo se salim,ugodnu vam voznju zelim,pazite jer jos jedna dionica ide jako gore,a povezana je sa nasim morem [cool]




Jeli me tko juce posluso na JDPL-R-A I NA LKPC-R-A, malo se salim sa ovim POSLUSO,ide to daleko nemojte se sekirat.

A koliko daleko i kada će to daleko biti ???
Jel možda opet do 250 pa nazad…
[/quote]
Do kraja godine ce biti blizu 500, a najvisi prinos ocekujem na luci ploce,viru i jadroplovu. mislim da ce mnoge iznenadit luka ploce.
[/quote]
Sve je to lipo pročitati, ali odakle ovako čvrsta vjera, ja ima ove dvije dugoročno, a s ATPL minjam poziciju, sad sam vani…


altic Exchange Dry Index 3452 DOWN 66
BCI Baltic Exchange Capesize Index 6354 DOWN 28
BPI Baltic Exchange Panamax Index 2615 DOWN 157
BSI Baltic Exchange Supramax Index 1758 DOWN 23
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 850 DOWN 14


ni meni se to ne sviđa ali izgleda da je takav trend

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.



altic Exchange Dry Index 3452 DOWN 66
BCI Baltic Exchange Capesize Index 6354 DOWN 28
BPI Baltic Exchange Panamax Index 2615 DOWN 157
BSI Baltic Exchange Supramax Index 1758 DOWN 23
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 850 DOWN 14


ni meni se to ne sviđa ali izgleda da je takav trend
[/quote
Draagi kolega ove podatke treba "znati" čitai i meni izgledaju lijepo, jer govore da su capeovi BCI pali manje od 0,5% , što signalizira preokret trenda. Naravno na burzi se svi trudimo predvidjeti trendove i tako se ponašamo.





Jeli me tko juce posluso na JDPL-R-A I NA LKPC-R-A, malo se salim sa ovim POSLUSO,ide to daleko nemojte se sekirat.

Target zavisi kao i uvijek od nekih čudnih događaja, npr ako Skupština ATPL objavi ovih dana drugi dio dividende, uz rast BDI moglo bi se popraviti raspoloženje cijelog brodarskog sektora što bi lansiralo ATPL do 1500, a JDPL do 280-300.
A koliko daleko i kada će to daleko biti ???
Jel možda opet do 250 pa nazad…
[/quote]
Do kraja godine ce biti blizu 500, a najvisi prinos ocekujem na luci ploce,viru i jadroplovu. mislim da ce mnoge iznenadit luka ploce.
[/quote]
Sve je to lipo pročitati, ali odakle ovako čvrsta vjera, ja ima ove dvije dugoročno, a s ATPL minjam poziciju, sad sam vani…
[/quote]


Netko ga ceka na 140–150, nije da sada nekoga zahebajem,malo se salim,ugodnu vam voznju zelim,pazite jer jos jedna dionica ide jako gore,a povezana je sa nasim morem [cool]

Da pogodim, ATPL—-

New Report

Close