JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Brodari vani:
http://finance.yahoo.com/q/cq?s=DAC,DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR&d=v1



ops.
Sada su dvije navlakuše po 1000 [lol]

Nisu navlakuše ja sam stvarno htio kupiti 1000 kom, jer mi stoji keš od margina kojeg sam zaradio na JDPL, kada sam ga kupovao po 107-114 svi mi se smijali, na 230 sam uzeo novi margin od zarade na JDPL i sad osjećam da je vrijeme za novi ulaz. BDI ce se uskoro preokrenuti za 4-5 dana, a tad će već biti skuplji JDPL. Slažem se s Jomijem kada kaže da je dno oko 165-170 i sada je vrijeme za ulaz.

[/quote]

Majstore [thumbsup]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!


Ameri se zelene i što je još bitnije njihovi brodari se zelene, govori li to nešto?!?

Naravno da govori. Ovisi imas li dionicu preko bare ili nemas. Ako imas raduje.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"



Ameri se zelene i što je još bitnije njihovi brodari se zelene, govori li to nešto?!?

Naravno da govori. Ovisi imas li dionicu preko bare ili nemas. Ako imas raduje.
[/quote]
ako smijem da pitam..kako bdss??

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......




Ameri se zelene i što je još bitnije njihovi brodari se zelene, govori li to nešto?!?

Naravno da govori. Ovisi imas li dionicu preko bare ili nemas. Ako imas raduje.
[/quote]
ako smijem da pitam..kako bdss??
[/quote]
Naravno. Prije kraja godine izlazi prvi od dva suppliera koji vrijedi vise nego je trenutna trzisna kapitalizacija. Imamo 12 kuna dividende. Trebala je biti znacajno veca ali je stari oprezni lisac smanjio u zadnji trenutak radi poprilicne otvorene stavke jedne od drzavnih uzdanica. Vidi monstruma

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

kud će ovaj brod? ili da čekamo danas BDI pa da vidimo? vani na forumima procjene su da će i danas BDI pasti,hm…

DPAVLETIC=DKONCAR=DSORC=MAJA4684=SCRAPMAN=....

ma šta to techman govori oli je krenula ona gradnja brodova u škveru.zadnje mi je oni problemi oko motora šta su bili.Dugo onda nisan bija ovdi nisam u toku.A dividenda.Šta će toga biti ovdje ubrzo

Sad ćemo ka jučer, malo ponjušit pozitivu i onda opet nizdbro…
Ili se varam?!

Jeli me tko juce posluso na JDPL-R-A I NA LKPC-R-A, malo se salim sa ovim POSLUSO,ide to daleko nemojte se sekirat.

Ali u petak i u ponedjeljak ide opet dole.
Danas će ameri odraditi rast a vjerojatno i sutra ,kad mi neradimo,pa će se iskorigirati u petak i pon. a mi ćemo za njima.
Promet je ukupno na burzi slab i mišljenja sam da će opet biti prilike za dokup ispod 170.

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


Jeli me tko juce posluso na JDPL-R-A I NA LKPC-R-A, malo se salim sa ovim POSLUSO,ide to daleko nemojte se sekirat.

Ja sam te poslusao pogodio si target na 250 i na 165-170. Bravo majstore!!!


Jeli me tko juce posluso na JDPL-R-A I NA LKPC-R-A, malo se salim sa ovim POSLUSO,ide to daleko nemojte se sekirat.

A koliko daleko i kada će to daleko biti ???
Jel možda opet do 250 pa nazad…

New Report

Close