JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kad ga neko satere do 165 onda ce mu biti navlakusa..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Evo dokupio još 80 kom .

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

ops.
Sada su dvije navlakuše po 1000 [lol]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

ups!
Evo sada su tri navlakuše po 1000 kom [lol] [kiss]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

ide JDPL gore [thumbsup]

Kupnja – JDPL-R-A
43 170,11
55 170,07
100 170,05
1.000 170,00
1.000 169,01

Prodaja – JDPL-R-A
36 171,80
7 173,00
40 173,49
167 173,50
70 173,90

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...


Mislim kolege da se ne vidi glavni problem JDPL momentalno.
Koji nije, nek obavezno pročita ovo:

Vaš link

Dakle, do rujna svi fondovi moraju rasprodati sve dionice JDPL koje imaju u portfelju. Zakon je bedast ko i naša vlada ali kaj se može. Za AD Plastik još možda dobe odgodu ali za JDPL imaju vremena 3 mj i jasna je stvar da ga prodavat navrat-nanos i da će mu srušit cijenu možda i na 50 kuna [cry]

imaš li listu koji su fondovi ispod top 10?
txs

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


Mislim kolege da se ne vidi glavni problem JDPL momentalno.
Koji nije, nek obavezno pročita ovo:

Vaš link

Dakle, do rujna svi fondovi moraju rasprodati sve dionice JDPL koje imaju u portfelju. Zakon je bedast ko i naša vlada ali kaj se može. Za AD Plastik još možda dobe odgodu ali za JDPL imaju vremena 3 mj i jasna je stvar da ga prodavat navrat-nanos i da će mu srušit cijenu možda i na 50 kuna [cry]

Ne moraju rasprodati, samo cijena u datom momentu mora biti takva da zadovolji trzisnu kapitalizaciju što znaci da je mogu i dici pa nece morati prodavati.

Nije bolest sve što boli


ops.
Sada su dvije navlakuše po 1000 [lol]

Nisu navlakuše ja sam stvarno htio kupiti 1000 kom, jer mi stoji keš od margina kojeg sam zaradio na JDPL, kada sam ga kupovao po 107-114 svi mi se smijali, na 230 sam uzeo novi margin od zarade na JDPL i sad osjećam da je vrijeme za novi ulaz. BDI ce se uskoro preokrenuti za 4-5 dana, a tad će već biti skuplji JDPL. Slažem se s Jomijem kada kaže da je dno oko 165-170 i sada je vrijeme za ulaz.


Sviđalo se to nekom (ko dijeli kulje za optimistične postove) ili ne ali promet JDPL gotovo da je premašio onaj od HT-a a cijena polako raste jer su nalozi za kupnju 4 puta veći od prodaje. [cool]


Mislim kolege da se ne vidi glavni problem JDPL momentalno.
Dakle, do rujna svi fondovi moraju rasprodati sve dionice JDPL koje imaju u portfelju. Zakon je bedast ko i naša vlada ali kaj se može. Za AD Plastik još možda dobe odgodu ali za JDPL imaju vremena 3 mj i jasna je stvar da ga prodavat navrat-nanos i da će mu srušit cijenu možda i na 50 kuna


Kolega, molim sad pogledajte klasičnu navlakušu fondova. Stavljen je nalog za kupnju 1000 kom JDPL po 167 da se malo podigne cijena i potražnja. U "određenom" trenutku ovaj će nalog nestati a "netko" će prodati 800 komada i opet srušiti cijenu. I tako svaki dan.
Što mislite tko i zašto?

Malo bi piškio, malo bi kakio…
[lol]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

za procjenu gdje se nazire dno jdpl-a treba biti vidovit ili ga sam napipati kad potone



ops.
Sada su dvije navlakuše po 1000 [lol]

Nisu navlakuše ja sam stvarno htio kupiti 1000 kom, jer mi stoji keš od margina kojeg sam zaradio na JDPL, kada sam ga kupovao po 107-114 svi mi se smijali, na 230 sam uzeo novi margin od zarade na JDPL i sad osjećam da je vrijeme za novi ulaz. BDI ce se uskoro preokrenuti za 4-5 dana, a tad će već biti skuplji JDPL. Slažem se s Jomijem kada kaže da je dno oko 165-170 i sada je vrijeme za ulaz.

[/quote]
Evo ja sam danas uzeo 865 komada, lkpc-r-a juce i danas 56 komada,i sutra cu uzet akobogda,rekao sam da ulazim pred svima na forumu,niko nikoga ne nagoni da kupi i proda,samo iznosim javno na forumu kad prodam i kad kupujem,ja neznam sta tu ima lose,ako je iskrenost losa,onda necu vise pisat ovde,toliko od mene, a vi cekajte i trazite dno,ja sam odlucijo da je ovo dno u korekciji i sada ponovno ulazim.

Ameri se zelene i što je još bitnije njihovi brodari se zelene, govori li to nešto?!?

New Report

Close