JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Najljepše molim K/P,puno hvala.

Evo upravo se događa o čemu sam prethodno pisao.
Neznate vi ljudi s kim imate posla.
Mislio sam polako ulaziti na 150-160 ali sutra da se prošetam da sda pa ču donijeti odluku ali sam 90% uvjerem da ću odustati od kupnje a kupovat ću na razinama ,nesmijem napisat da ne ispadnem bezobrazan ali kako vrijeme odmiče sve sam sigurniji. [bye]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Ovo je strašno, ATPL se drži na jučerašnjim vrijednostima a JDPL toni kao da su mu svi brodovi potonuli. Jutros još novih -6. Ovih dana smo pričali o omjeru ATPL:JDPL 3:1 kakva im je i omjer knjigovdstvena vrijednost , taj omjer je sada trenuntno ATPL 1030 :JDPL 170 odnosno 6:1

Obavjestavam vas da se polako vracam u ovu dionicu, i u luku ploce.


Obavjestavam vas da se polako vracam u ovu dionicu, i u luku ploce.

Pročitajte moj post od 10.21 i još malo razmislite o svemu…

Tri su uvjeta potrebna da bi čovjek bio sretan: biti budala, egoist i zdrav; Ali, ako vam nedostaje prvi, sve je izgubljeno!



Obavjestavam vas da se polako vracam u ovu dionicu, i u luku ploce.

Pročitajte moj post od 10.21 i još malo razmislite o svemu…
[/quote]
ok,uskoro cemo vidit koje upravu bijo,a sad polako se krcam, rekao sam luke ploce i jadroplova,malo sam bocno i vira,nepunim portfelj u danu,vec u tjedan dana,a danas sam poceo,sto neznaci da se mogu i danas natovarit cc 50% portfelja,cujemo se,ti ga cekaj po svojoj odluci,ja sam ga najavijo na 250,i pad do ovih razina,pogodijo sam.



Obavjestavam vas da se polako vracam u ovu dionicu, i u luku ploce.

Pročitajte moj post od 10.21 i još malo razmislite o svemu…
[/quote]

Molio bi te da nestrašiš ljude sa polutočnimtočnim informacijama.
Naime ovo se odnosi na OMF a ne na OF koji drže veliki dio.
Naime prošetaj se do sda pa vidi da OMF imaju jako jako jako jako malo dionica JDPL.
Mnogo manje nego li je današnji promet zato ne strašiti ljude.
Rekao sam da ulazim na 160 a kad vidim kupnju zadnja dva dana donijeti ću odluku.
Ovo što si postao je pomalo i bezobrazno osim ako nisi neki član kakvog OIF fonda.
[tongue]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


Obavjestavam vas da se polako vracam u ovu dionicu, i u luku ploce.

Dragi jomiii a koga za to briga? Pa ni Floki vise nije faktor da ga se slijepo slijedi.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Evo kupio 200 kom na 170.
Nisam mogao odoljeti.

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA




Obavjestavam vas da se polako vracam u ovu dionicu, i u luku ploce.

Pročitajte moj post od 10.21 i još malo razmislite o svemu…
[/quote]

Molio bi te da nestrašiš ljude sa polutočnimtočnim informacijama.
Naime ovo se odnosi na OMF a ne na OF koji drže veliki dio.
Naime prošetaj se do sda pa vidi da OMF imaju jako jako jako jako malo dionica JDPL.
Mnogo manje nego li je današnji promet zato ne strašiti ljude.
Rekao sam da ulazim na 160 a kad vidim kupnju zadnja dva dana donijeti ću odluku.
Ovo što si postao je pomalo i bezobrazno osim ako nisi neki član kakvog OIF fonda.
[tongue]
[/quote]

Kolega, molim sad pogledajte klasičnu navlakušu fondova. Stavljen je nalog za kupnju 1000 kom JDPL po 167 da se malo podigne cijena i potražnja. U "određenom" trenutku ovaj će nalog nestati a "netko" će prodati 800 komada i opet srušiti cijenu. I tako svaki dan.
Što mislite tko i zašto? Možda prepoznate isti obrazac na HT-u?
Mali sam dioničar ali od 1996. pa imam nešto iskustva na burzi [cool]

Tri su uvjeta potrebna da bi čovjek bio sretan: biti budala, egoist i zdrav; Ali, ako vam nedostaje prvi, sve je izgubljeno!

@ivano7

Evo kolega kako to izgleda u praksi. Sad ih je već dosta navučeno na kupnju:

Kupnja Cijena
30 168,03
30 167,50
155 167,31
100 167,30
68 167,29
100 167,16
49 167,13
1000 167,12

Cijena Prodaja
170,00 20
170,50 100
171,00 558
173,00 160
173,50 85
173,60 210
173,90 70

Tri su uvjeta potrebna da bi čovjek bio sretan: biti budala, egoist i zdrav; Ali, ako vam nedostaje prvi, sve je izgubljeno!

Ajde baš ćemo vidit.

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

New Report

Close