JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

čemu panika, pa neki dan ste kupovali po 250 :),
ah da, sad prodajete jeftinije 🙂

STRAHOVUČE neko će te i ozbiljno shvatit, ne pisat takve postove 🙂

luke, brodovi...

Čemu opet negativna blokada:(

Ja ću danas u šoping kod vas

koji masakar-možda sada kupiti kad je krvi do koljena ili pričekati još malo [undecid]

Mean people suck and nice people swallow!

Ovo je užas [cry]

Najnepoštenija stvar u životu njegov je kraj. Mislim, život je težak. I oduzme ti dosta vremena. I što dobiješ na kraju? Smrt. To je, kao, neki bonus?! Uvjeren sam da je životni ciklus okrenut naopačke. Smrt bi trebala biti na početku. Potom slijedi život u staračkom domu iz kojeg te izbace jer si bio prezdrav. Onda počneš raditi tako što prikupiš mirovinu i već prvi dan na poslu dobiješ zlatni sat. Potom radiš četrdeset godina, dok ne postaneš dovoljno mlad za uživanje u mirovini. Piješ puno alkohola, ideš s tuluma na tulum i polako se pripremaš za srednju školu. Onda slijedi osnovna škola, postaješ klinac, igraš se i nemaš nikakvih odgovornosti u životu. Potom si malo dijete, pa beba, vraćaš se unutra i devet mjeseci lebdiš dok te grije najluksuznije centralno grijanje, kupka, a hrana stiže kroz cjevčicu. I kraj dočekaš jednim fantastičnim orgazmom!!! Amen.[color=blue][/color]

Bar da oće ispod 100 da padne da malo šopingiram 🙂


Ja ću danas u šoping kod vas

Rano ti je još!!!!!!!! radije predji u gradjevinare.

ah ubo 400 kom za trejd [thumbsup]

Mean people suck and nice people swallow!

pomalo, do kraja dana smo u plusu

Ovo je grozno danas ali ja sam optimist, u 14:15 BDI će nam pomoći u 15 i 30 MALO NAS MOŽDA POGURAJU AMERI i evo nas nazad.

Kupnja je počela.
200 kuna za JDPL je ipak sramotno mala cijena a do pozitivne blokade ipak ima 20% zarade. [thumbsup]

Tri su uvjeta potrebna da bi čovjek bio sretan: biti budala, egoist i zdrav; Ali, ako vam nedostaje prvi, sve je izgubljeno!

New Report

Close