JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hm, pitanje jedno imam, ako mi možete pojasniti…
Obavjestavamo vas da ce se trgovanje dionicama JDPL-R-A nastaviti u 13:09.
Na upit Upravi Drustva Jadroplov d.d. ista je odgovorila da im nisu poznate nove materijalne cinjenice koje bi mogle utjecati na promjenu cijene dionica.
Ukoliko cijena nakon obustave opet probije utvrđene dnevne kriterije, trgovanje se nastavlja bez limita.
A što ako cijena pređe 267,18kn, jel se onda nastavlja trgovanje normalno ili je ponovo blokada zbog gornjeg limita?
Nisam dosad vidio tu situaciju na ZSE – zato pitam…:(


Hm, pitanje jedno imam, ako mi možete pojasniti…
Obavjestavamo vas da ce se trgovanje dionicama JDPL-R-A nastaviti u 13:09.
Na upit Upravi Drustva Jadroplov d.d. ista je odgovorila da im nisu poznate nove materijalne cinjenice koje bi mogle utjecati na promjenu cijene dionica.
Ukoliko cijena nakon obustave opet probije utvrđene dnevne kriterije, trgovanje se nastavlja bez limita.
A što ako cijena pređe 267,18kn, jel se onda nastavlja trgovanje normalno ili je ponovo blokada zbog gornjeg limita?
Nisam dosad vidio tu situaciju na ZSE – zato pitam…:(

To znaci da cjena dionice moze ic gdje god zeli i na 1000 kuna i na 0,1 kunu

hrco kralju 🙂

nije nemoguća misija i ta situacija

luke, brodovi...




Mislim da sa danasnjim targetom koji sam najavijo na 250 kuna,ide korekcija cjene,jesam li bijo upravu vidicemo.

Ček ček da izadje bdi…
[/quote]
Aj dobro javim ti se oko 2.30,ali i dalje tvrdim da je target bijo na 250 kuna, sad sljedi akumulacija.
[/quote]
jomiii, pričaš sa velikom sigurnošću kao da od nekoga dobivaš info… ? i pratim te jedno vrijeme – slučajno jer sam bio u hidri još ispod 200 – tamo si rekao da ide do 500 ali nije dan završila niti jednom čak nije ni bila blizu toga (cca 450) a ovdje ćemo još vidjeti kako će završiti ali hoću reči svima – ponekad je dobro malo korigirati prodaju i kupnju a ponekad ne a tako i tebe jer ja sam riješio hidru iznad 400 skoro sve ali da sam čekao 500 lijepo bi popušio a ovdje ok ako tako bude ali šta ako ode na 260 ? [rolleyes]

Jel se to čeka BDI pa da se čisti ASK.


@zvone

Ako ode iznad 260 bit će još veća zarada. Kaj se sekiraš ak ide iznad nečijeg targeta?

Nije bolest sve što boli


a mene zanima koja je to "faca" silom htjela prodati svoje dionice po 215 kn..

Svaka dala prodavatelju…, a još više kupcu…
Školski primjer namjernog rušenja cijene radi dokupa…, samo da ga nije previše koštalo…

prvi kupci na ATPL krenuli na ask a ovdje nas još pritišću – do kada i koliko ? [rolleyes]

Aj priznajte ko je prodo po 215…

Baltic Exchange Dry Index 4291 UP 185
BCI Baltic Exchange Capesize Index 8147 UP 423
BPI Baltic Exchange Panamax Index 3505 UP 175
BSI Baltic Exchange Supramax Index 1862 UP 19
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 879 UP 3

Tri su uvjeta potrebna da bi čovjek bio sretan: biti budala, egoist i zdrav; Ali, ako vam nedostaje prvi, sve je izgubljeno!


Aj priznajte ko je prodo po 215…

jomiii [rolleyes]
on ima info…



Aj priznajte ko je prodo po 215…

jomiii [rolleyes]
on ima info…
[/quote]
Hahahaha coj info,pa reko sam svima no forumu da je target 250 kuna, i da poslje toga dolazi pad na razine cc 180-190 kuna, sto neznaci da moze bit odstupanja jos cc 5%, morate znat da je dosta investitora kupovalo na razinama od 120 do 150 kuna,i ovo je jako ljep profit,toliko od mene.

ajme koja panika u zadnjih pola sata
čujem da su kinezi otkazali sve narudžbe [lol] [lol]

New Report

Close