JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


bravo žuti. al aj ti to meni po naški prevedi

Pa po naški Capeovi i panamaxi bi danas mogi opet jako dobro povući. Što se tiće handy i supre tu stvari stoje. Iako su to bid i ask od ranog jutra…

Pričamo o vozarinama naravno…

Dečeci ja znam o čemu pričam a vi udrite po svojemu.
Pozdrav.

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Pa po naški Capeovi i panamaxi bi danas mogi opet jako dobro povući. Što se tiće handy i supre tu stvari stoje. Iako su to bid i ask od ranog jutra…

Pričamo o vozarinama naravno…
[/quote]
zuti hvalal ti vera


Uvjek sam govorijo istinu,pa evo da vam kazem da cu sutra najvjerovatnije izac iz ove dionice i uzet ljep profit,ne da nevjerujem vise,vec precu malo u druge dionice na kojima ocekujem veci rast,a ova dionica je odradila dobar rast od samog dna,i povuce jos,ali mislim da na drugim postoji veca sansa za veci rast,tolikp od mene, target i dalje stoji na 250 kuna.

Imam atpl da se razumijemo… Ali računaj da je atpl svoj ath imala na 3900Kn a sada je na 1100, ath jdpl je bio na 870 sada je na 215, ali s razlikom – jdpl ima keša, jdpl ima pozitivan rezultat 1Q i bolje stoji s ugovorima…

JDPL mi je prva brodarska dionica pa mi je ujedno i posebno draga, iako nerado priznajem i ovo ne smatrajte kao nagovor na kupnju ili prodaju JDPL, po mojem mišljenju trenutno bolje kotira za kupnju…

Pa po naški Capeovi i panamaxi bi danas mogi opet jako dobro povući. Što se tiće handy i supre tu stvari stoje. Iako su to bid i ask od ranog jutra…

Pričamo o vozarinama naravno…


zuti hvalal ti vera

[/quote]
Ali to si i sam kao investitor trebao znati…

jest u pravu si žuti. ja sam još zelen

Tørrbulkindeksen Baltic Dry stiger 5,9 prosent (196 punkter) til 3.494 poeng fredag.

Napustijo sam brod,malo cu preko vikenda u keš,ipak sam ga cuvo od 120 kuna do sada,uzeo sam profit i lagano cemo proucavat za vikend,sta i kako dalje.Znam da sam reko da je target 250,ali i ovo je dobro [cool]


Napustijo sam brod,malo cu preko vikenda u keš,ipak sam ga cuvo od 120 kuna do sada,uzeo sam profit i lagano cemo proucavat za vikend,sta i kako dalje.Znam da sam reko da je target 250,ali i ovo je dobro [cool]

– a ‘ko se toliko okomio na kraju dana te rušio cijenu ?
– gledajući malo DRYSHIPS – trenutno je +6 % a jučer je bio + 7 % i dr. mislim da ovo istresanje ne treba zabrinjavati i da smo brzo natrag na 220 u pon.
– vidjeti ćemo kako će večeras završiti i biti malo pametniji. [rolleyes]



Napustijo sam brod,malo cu preko vikenda u keš,ipak sam ga cuvo od 120 kuna do sada,uzeo sam profit i lagano cemo proucavat za vikend,sta i kako dalje.Znam da sam reko da je target 250,ali i ovo je dobro [cool]

– a ‘ko se toliko okomio na kraju dana te rušio cijenu ?
– gledajući malo DRYSHIPS – trenutno je +6 % a jučer je bio + 7 % i dr. mislim da ovo istresanje ne treba zabrinjavati i da smo brzo natrag na 220 u pon.
– vidjeti ćemo kako će večeras završiti i biti malo pametniji. [rolleyes]
[/quote]

ponedeljak bi gtrebalo biti na 230,netko je pokrenuo lavinu radi izlaza,ali sada bi cijena trebala biti oko 500 ako se usporedi s ATPL.

obožavam strvine-posebno ovce

Sorry ovisniče od kud ti ova usporedba cijene jdpl i atpl. Kako si došao do ovih 500kn?

idući tjedan će bit bolje...


Sorry ovisniče od kud ti ova usporedba cijene jdpl i atpl. Kako si došao do ovih 500kn?

Na 50 kn je dodao 0 i dobio 500 kn. Tako mu je rekao vidoviti Milan.

New Report

Close