JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

da ali svaki normalni dioničar ne bi prodavao dionicu sa tolikim potencijalom..i te vijesti iz svijeta se stalno mjenjaju i to nije nikakav razlog za prodaju (bar meni)
pa nemogu paralelno rasti i padati jdpl i hdel- koja je u tolikim dugovima i u banani.. (samo zbog toga što je dobar ili loš dan na burzi) za mene glupost.. a te koji prodaju bolje da ne komentiram..
[sealed]


sada netko (fondovi) ruše cijenu jer se nisu stigli ukrcati,,kad je cijena u nekoliko dana buknula i to ih je iznenadilo.. sad su skužili da je jdpl veliki potencijal pa zato to nesmiju propustiti.. ali nema veze..zato će oni i lansirati cijenu kad se ukrcaju.. [thumbsup]
jedva čekam [cool]

Za pad je naj vaznije naci dobar razlog (za rast as well mada nije toliko bitno) i onda svi sretni. [smiley]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Danas BDI opet gore dečeci dragi.
Izvještaj za 2 Q po mojim info biti će više nego dobrar.Pozdrav ekipa i pametno.

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA



sada netko (fondovi) ruše cijenu jer se nisu stigli ukrcati,,kad je cijena u nekoliko dana buknula i to ih je iznenadilo.. sad su skužili da je jdpl veliki potencijal pa zato to nesmiju propustiti.. ali nema veze..zato će oni i lansirati cijenu kad se ukrcaju.. [thumbsup]
jedva čekam [cool]

Za pad je naj vaznije naci dobar razlog (za rast as well mada nije toliko bitno) i onda svi sretni. [smiley]
[/quote]
cijenim vaše mišljenje,ali djelomično se neslažem
[wink]

Pa tko sad prodaje’ dajte, molim vas pogledajte si Atlantsku. Ne mislite valjda da će oni biti 10 % u plusu a mi 5% u minusu. Za 5 minuta ih prestignemo, samo dok krene.

Jučer kupio prvi puta Jadroplov i razočarao se umjesto stare (moje) Atlanske


Jučer kupio prvi puta Jadroplov i razočarao se umjesto stare (moje) Atlanske

a di si bio zadnjih par tjedana .. baš si našo tajming za uc

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]


Danas BDI opet gore dečeci dragi.
Izvještaj za 2 Q po mojim info biti će više nego dobrar.Pozdrav ekipa i pametno.

Od kud su te vaše informacije ako smijem pitati…

mislim da značenje riječi tajming u ova vremena poprima puno širi smisao, barem još narednih par mjeseci dok svi ne shvate da se nazire svjetlo na kraju tunela

Hogar vozi Volvo


mislim da značenje riječi tajming u ova vremena poprima puno širi smisao, barem još narednih par mjeseci dok svi ne shvate da se nazire svjetlo na kraju tunela

dobro je neko reko .. ali pitanje je dali iz suprotnog smjera ide vlak

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]



mislim da značenje riječi tajming u ova vremena poprima puno širi smisao, barem još narednih par mjeseci dok svi ne shvate da se nazire svjetlo na kraju tunela

dobro je neko reko .. ali pitanje je dali iz suprotnog smjera ide vlak
[/quote]
kakve veze poslaovanje brodara ima sa vlakovima u hrvatskim tunelima. ama baš nikakve.

Good artists copy. Great artists steal.

Kupio Atlansku a Jerkovič malo poslje prodao

New Report

Close