JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A danas SPEKTAKL na jdpl-r-a,lkpc-r-a,igh-r-a, a mogla bi i atpl-r-a na 1000 [cool]

Mogli bi mi ako burza krene malo dolje, ponovo taknuti 180 kn, moj pajdo bi još kupio. Ja čekam, ja sam dugoročan, fućka mi se. Ali općenito ovo danas je malo preeuforično.
Zato, pazite na svoj novac..heheheh

http://reports.platou.com/FixtureReport/Pages/BulkFixtures.aspx

Dajte ljudi oprezno vičete ima mjesec dana.
Izvještaj za 2 Q če biti odličan po mojim informacijama a i BDI nastavlja i danas dalje.
Zato bi rekao pametno i neprodavati ali tko voli nek izvoli. Bit će vam žao već popodne a da ne govorim sutra i u narednom periodu. [wink]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Danas BDI prelazi psiholosku granicu od 3000 bodova, jako dobro stoje futursi za BDI,mislim da ce potegnut od 200 do 250 bodova.

Zašto ja te futurese nikad ne mogu naći? dajete stranicu ali kako dalje?
Uf..ovaj koji se upravo iskrcao ne misli da će gore.
Mogo bi moj pajdo kupiti danas oko cca 180 kn. nemorate se gurati na kupnji, neko veliki se jučer i danas iskrcava,
p.S. Imam dionice al sjela neka lova pa bi kuio još, ali jeftinije.

– e, moja lojtrica…
– kupiti možeš ali ćini mi se svaki dan samo skuplje.
– evo pokazati ću ti nešto a ti dobro razmisli…

Stvarno su nevjerojatni ovi prodavači. Sad dok bdi ide gore prodaju. pa vani su jučer brodari rasli bez obzira na pad indexa.
Ne treba mi više korekcija za nadokup, sve sam pare potrošio za jdpl. Ajmo danas do 220. [thumbsup]


Stvarno su nevjerojatni ovi prodavači. Sad dok bdi ide gore prodaju. pa vani su jučer brodari rasli bez obzira na pad indexa.
Ne treba mi više korekcija za nadokup, sve sam pare potrošio za jdpl. Ajmo danas do 220. [thumbsup]

Prijatelj kupio, a? [smiley]

Ma da, ili on ili ja to je svejdeno. Inače matovilac mi je najbolja salata! [thumbsup]

sada netko (fondovi) ruše cijenu jer se nisu stigli ukrcati,,kad je cijena u nekoliko dana buknula i to ih je iznenadilo.. sad su skužili da je jdpl veliki potencijal pa zato to nesmiju propustiti.. ali nema veze..zato će oni i lansirati cijenu kad se ukrcaju.. [thumbsup]
jedva čekam [cool]

europa u crvenom danas….jučer ameri u crvenom….prognoze za naše gospodarstvo u banani…nije ni čudo da je crobex u minusu…tako da nebi rekao da su to fondovi nego je takva situacija jednostavno…ali jučer smo rasli sa prometom od 100 milijuna a danas ćemo pasti sa vjerojatno duplo manjim prometom…

DOKUP!

New Report

Close