JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja sam se samo ravnao po onome što su dotični napisali da će je nagurat na 160 a eto kako vidim tu smo i što sad slijedi….?



premarket u crvenom, futuresi i europa isto, čini mi se da bi poslijepodne moglo uslijedit iskrcavanje

Ako je gledati po prometu več sad je u tijeku iskrcaj,tj.ukrcaj…po onoj "il’ je čaša poluprazna ili polupuna".. sve ovosi jeli netko optimist ili pesimist..
[/quote]
trgovanje je 2milljuna stvarno impresivno, sada se cijena stabilizirala ako ameri daju signal kreće probijanje otpora..


ja sam se samo ravnao po onome što su dotični napisali da će je nagurat na 160 a eto kako vidim tu smo i što sad slijedi….?

Ja sam taj sto je reko da ce na 160,a sada je target cc 20 dana 250

Skoro da se ne sjećam ovako borbenog dana , bar ne u prvoj polovici trgovanja.
Samo naprijed !


ja sam se samo ravnao po onome što su dotični napisali da će je nagurat na 160 a eto kako vidim tu smo i što sad slijedi….?

granica otpora je na 160

uf! svaka cast kupci kupili ste dobru dionicu! ja prodao jer sam neiskusan i nemam zivaca gledati ovaj rast! [thumbsup]
sad još samo da se lošinjska pokrene i [proud]
inace mi nije jasno da ova ekipa koja sada kupuje nije kupovala kada je izaslo izvjesce u kojemu se masu toga razjasnilo nego pale s 5 dana zakasnjenja i 30% skuplje. mozda su fondovi pustili nas male da se nakupujemo dok oni izracunaju… [lol]

"Ko izgubi dobitak, dobije gubitak"


uf! svaka cast kupci kupili ste dobru dionicu! ja prodao jer sam neiskusan i nemam zivaca gledati ovaj rast! [thumbsup]
sad još samo da se lošinjska pokrene i [proud]
inace mi nije jasno da ova ekipa koja sada kupuje nije kupovala kada je izaslo izvjesce u kojemu se masu toga razjasnilo nego pale s 5 dana zakasnjenja i 30% skuplje. mozda su fondovi pustili nas male da se nakupujemo dok oni izracunaju… [lol]

??????????????????????????

[/quote]
??????????????????????????
[/quote]

hm!
istina napisao sam malo nejasan post.
htio sam samo reci da sam sretan sto sam prodao! i zaradio par desetaka posto u par tjedana. sad navijam za korekciju da mi netko vrati moje dionice za manje para [thumbsup]

"Ko izgubi dobitak, dobije gubitak"


??????????????????????????
[/quote]

hm!
istina napisao sam malo nejasan post.
htio sam samo reci da sam sretan sto sam prodao! i zaradio par desetaka posto u par tjedana. sad navijam za korekciju da mi netko vrati moje dionice za manje para [thumbsup]
[/quote]
navijaš za korekciju… ??? bezobrazno od tebe…!!!
mislim da velika večina uopće ne priželjkuje nikave korekcije, zar ih se nismo dovoljno nagledali unazad godinu dana ??? pozdrav i ugodan jadroplov [cool]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

ovu burzu naprosto moraš voljeti. prije tri tjedna Jadrić je svima smrdio po 100 kuna, a danas po 155 tuklo se ko da nema sutra. da stvar bude bolje izvješće za prvi kvartal je vrlo solidno, ali lošije od zadnjeg kvartala 2008, a tada ga nitko nije htio ni primirisati. majko mila…

I'LL BE BACK



ja sam se samo ravnao po onome što su dotični napisali da će je nagurat na 160 a eto kako vidim tu smo i što sad slijedi….?

Ja sam taj sto je reko da ce na 160,a sada je target cc 20 dana 250
[/quote]
daj mi ,molim te, bar jedan razlog za to viđenje [pray]




ja sam se samo ravnao po onome što su dotični napisali da će je nagurat na 160 a eto kako vidim tu smo i što sad slijedi….?

Ja sam taj sto je reko da ce na 160,a sada je target cc 20 dana 250
[/quote]
daj mi ,molim te, bar jedan razlog za to viđenje [pray]
[/quote]

Na 250 kn P/Bv = 0,58…to je samo jedan razlog….Ako želiš još ima ih….

New Report

Close