JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

samo na zse ,dobar izvještaj ruši dionicu

Good artists copy. Great artists steal.

A loši ju diže [thumbsup]

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


samo na zse ,dobar izvještaj ruši dionicu

i nije je nešto srušio, usidrila se tu na cca 130.
opet, ako je nešto solidna roba ,a vjerujem u jdpl, ( + moguća privatizacija ) , prije ili poslije mora doći do izražaja .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Ovo je tempirana bomba, do kraja tjedna ce biti 160 kuna

@ bracuka
Iz tvojih usta u Božje uši.

Imam fantomske dionice


Ovo je tempirana bomba, do kraja tjedna ce biti 160 kuna

pa i nije nerealno .. ako tržište krene .. onda bi i JDPl trebo odradit malo veci rast.. da dostigne ostale ..koji su odradili podosta od 1200 do 1800 …. 160 nebi bilo loše 🙂

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]

Ne kažem da ne vrijedi 160, ali s izvješćem ja nisam toliko oduševljen. U prvom kvartalu gotovo da i nisu radili. Za njih je radio njihov novac. Vjerovatno depozite imaju u dolarima pa otuda i tolike tečajne razlike.

Uprava je izjavila da partneri, unatoč tome što su vozarine znatno pale, nisu raskidali ugovore. Znači da se u prvom kvartalu još uvijek vozilo po pristojnim vozarinama. Pitanje je da li će uprava poštivati ovu praksu i onda kada će njoj biti u interesu raskidanje ugovora? Osim toga u drugom kvartalu došlo je do slabljenja dolara. Bojim se da u drugom kvartalu nebu ovako dobro. [cool]


Ovo je tempirana bomba, do kraja tjedna ce biti 160 kuna

A kad eksplodira bit ce leseva na sve strane. [lol] [lol] [lol]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Ne kažem da ne vrijedi 160, ali s izvješćem ja nisam toliko oduševljen. U prvom kvartalu gotovo da i nisu radili. Za njih je radio njihov novac. Vjerovatno depozite imaju u dolarima pa otuda i tolike tečajne razlike.


u izvješću ti jasno stoji da dio depozita konvertiraju u EUR tako da nije da ne brinu i o tecajnom riziku.

E sad kad gledaš izvješće i uspoređuješ ga sa nekim starijim izvješćima (nadam se da to radiš) trebaš uzet u obzir makroekonomsko okruženje tada i u 1Q 2009. E sad valjda ti ne trebam govorit kakvo je ono bilo u 1Q … u pogledu svega toga mislim da je izvješće odlično.

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]

Još jedna stvar vezana za izvješće a koju svi smecu s uma je i transparentnost uprave vezana za ostale informacije u izvješću koja u nekim bivišim izvj. baš i nije bila prisutna

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]

Neke se dionice odradile 100% rast,mislim da je glupo postavljat cjenu od 160 kuna, sutra cu uzet ovu dionicu,steta sto nisam danas jer sutra je skuplje,ali veceras sam malo proucijo ovu dionicu,BDI se oporavlja,ekonomija se u svjetu stabilizira,nebih se nimalo zacudijo da u relativno kratkom roku,ova dionica dodje do 200 kuna,jer vrjedi cak i vise,a sad platiti 140 ili 150 kuna to je manje vise vazno,cuvajte i netrejdajte previse,svi su ocekivali malo jacu korekciju na svim dionicama,da nebi lago ija sam ocekivo,ali da se primjetit da svako malo dolaze ohrabrujuci podaci o svjetskoj ekonomiji,ameri su prvi zaglavili i prvi izlaze,ali to netreba znacit da ce i ostatak svjeta kasnije izaci,cak suprotno moze se lako desiti da evropa prije PROCVATA,toliko od mene i sretno svima.

Ovi iz Loyda "vide" naznake usporavanja recesije:Vaš link
Nadajmo se da će se naš Zrin odlijepiti iz Livorna do kraja mjeseca
[wink]

New Report

Close