JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

no kako to obično biva, dobro izvješće u krivo vrijeme…

@Techman

daj nam neki komentar? šta ti misliš o svemu ovome??

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]

Svaki sale and lease-back se moze prijevremeno vratiti.
Sumnjam da ce cekati za 1 brod cijeli posao..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

"JDPL je uspio u kvartalu imati pozitivan cash od poslovanja.,"

Ovo je najbitnije…


no kako to obično biva, dobro izvješće u krivo vrijeme…

kakvo krivo vrijeme … nemoj gledat kratkorocno.. u doba krize društvo dobro posluje, pozitivan cash od poslovanja .. šta će ti više .. samo potvrda da je JDPL pocijenjen

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]


izvještaj je u kladu s očekivanjima, šta ste se uzbudili. Dakle odličan kao što je bio i svaki do sada,

Izvješće treba promatrati kroz cijenu dionice. Ako u godinu dana dionica padne 80% a izvješće je jedanko kao i prije godinu dana onda je to jako dobro. Da je cijena porasla 3-4 puta onda bi ovaj isti izvještaj bio loš i nebi opravdavao cijenu.

Još jednom čestitke JDPL.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


no kako to obično biva, dobro izvješće u krivo vrijeme…

vrijeme je odlično jer možeš lijepo kupovati bez da ti cijena pobjegne. super.. jer kasnije kad se bizoni opet probude, neće zaboraviti [cool] bilo bi super kad bi ameri još malo zakotrljali.. nadajmo se da ga bude ispod 120 [wink]

I'LL BE BACK



izvještaj je u kladu s očekivanjima, šta ste se uzbudili. Dakle odličan kao što je bio i svaki do sada,

Izvješće treba promatrati kroz cijenu dionice. Ako u godinu dana dionica padne 80% a izvješće je jedanko kao i prije godinu dana onda je to jako dobro. Da je cijena porasla 3-4 puta onda bi ovaj isti izvještaj bio loš i nebi opravdavao cijenu.

Još jednom čestitke JDPL.
[/quote]

slažem se kolega. sve, ama baš sve treba komparirati sa trenutnom cijenom dionice jer tako tražimo value

I'LL BE BACK

Boga mi popustili mi izvori. Rekli samo 11 milja. [sad] Ipak uz sve divne stvari treba vidjeti rasplet sa containerasima. Mislim da i Ist uskoro zavrsava svoju misiju.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Ovi koji prodaju, nisu valjda ni čitali izvještaj. Ja sam danas dokupio jdpl osim od prodaje atpl i za novac koji sam bio rezervirao za hdel ali nesmijem to napisati na temi hdel-a. [proud]

*Techman
Zahvaljujem [thumbsup]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Nevezno amortizacije, tecaja i svega sto je uvijek skrivalo rezultat.
JDPL je uspio u kvartalu imati pozitivan cash od poslovanja.,
Ukucao je depozit za novogradnje, vratio je dio kredita i sa svim tim povecao stanje casha na racunu.

S tim da ovo objasnjenje cijene novogradnji vrijedi vise od svega.
ako bude tako naravno..

Da, iako nas je Papić naučio na oprez , ovo izgleda bolje od očekivanja.
I bez teč. razlika pozitiva , a NAV i BV iznad 400.
Stari brodovi u prodaju , a supramax koji stiže krajem godine već sada vrijedi preko 20 mil USD.
Slab karakter , dokupio.

New Report

Close