JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pa onda do 150! još stigne ubost tko hoće.. a ko bi reko da je nedavno prilika bila na 94 [cool]

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]

svako ko je kupio, isto ko što će nekome bit prilika na 150, 250, 500 i sl.


pa onda do 150! još stigne ubost tko hoće.. a ko bi reko da je nedavno prilika bila na 94 [cool]

Pam sta cekas kupuj,evo ima do 133 ljepa svota



pa onda do 150! još stigne ubost tko hoće.. a ko bi reko da je nedavno prilika bila na 94 [cool]

Pam sta cekas kupuj,evo ima do 133 ljepa svota

[/quote]
nemam više keša .. većina portfelja mi je unutra i sad samo cekam .. ne namjeravam day trading radit da ne promašim val

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]

zbog day trendinga sam masu puta promašio val, ali na ovoj dionici se ne usudim trejdati.Ovo je jako jako podcijenjeno

može li mi neko objasnit zašto m/v Bulić nema datum odlaska???
Vaš link [bye]


pa onda do 150! još stigne ubost tko hoće.. a ko bi reko da je nedavno prilika bila na 94 [cool]

ja podebljo danas malo i pokvario prosjek. čekam već 4 trgovinska dana nikako da se korigira. ak padne ispod 120 uzimam dalje.

I'LL BE BACK


može li mi neko objasnit zašto m/v Bulić nema datum odlaska???
Vaš link [bye]

Mozda je congestia pa se nezna datum veza a bez toge nema kalkulacije odlaska.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"


Izvješće ide u četvrtak! [thumbsup]

Ivano izgleda da imas inside info. Sta je sa onim TC na 9000 sta si rekao provjeriti?

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"



može li mi neko objasnit zašto m/v Bulić nema datum odlaska???
Vaš link [bye]

Mozda je congestia pa se nezna datum veza a bez toge nema kalkulacije odlaska.
[/quote]

ili su velike kice pa ne mogu otvorit stive ili su dali dizalicaru 500 usd da pokvari dizalicu da mogu uzivat u luci par dana

http://www.gold-eagle.com/editorials_01/seymour062001.html

zanimljivo za pogledati

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]

bit će zanimljivo nakon izviješća

New Report

Close