JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Inače sa ljudima koji se u burzu i financ.izvješća kuže ko Marica u krivi k..c ja ne diskutiram.
Aj bok [bye]

Nece bit bas tako. Neke i educiras [wink]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"



čudno da nitko ne komentira da su u zadnjem kvartalu generirali realnu zaradu (novu vrijednost) za razliku od ATPL koja je na nuli. JDPL je oduvijek imao bolji operativni EBITDA i EBITDA maržu čak i od ATPL. Toliko o nesposobnosti uprave. JDPL i dalje _zarađuje_novac i rješava obveze bez nagrizanja u supstancu. Cash se troši za novogradnje a ne zbog gubitka u poslovanju. Ovo ja najbolje izvješće na ZSE. aj bok.

Kolega pricat ce mo kad containerasima istece TC ako vec nije. Za njih imaju dvije opcije. Kako danas stoji situacija opcije su vozit sa gubitkom ili ih vezati. Danas sam morao putovati u Lenca na condition survey containerasa 2000 TEU (podsjeca li vas na nekoga). U 1330 survey otkazan. Guess why?
[/quote]

ja samo kometiram izvješće i demantiram one koji pišu da je loše, jer nije. Dobro je. Dapače, odlično je. Šta će biti sutra je druga tema. Ja neću ništa prognozirati. radije ću se strpiti dva mjeseca do izvješća za 1Q. Neću ni kometnirati cijenu dionice.

I'LL BE BACK




čudno da nitko ne komentira da su u zadnjem kvartalu generirali realnu zaradu (novu vrijednost) za razliku od ATPL koja je na nuli. JDPL je oduvijek imao bolji operativni EBITDA i EBITDA maržu čak i od ATPL. Toliko o nesposobnosti uprave. JDPL i dalje _zarađuje_novac i rješava obveze bez nagrizanja u supstancu. Cash se troši za novogradnje a ne zbog gubitka u poslovanju. Ovo ja najbolje izvješće na ZSE. aj bok.

Kolega pricat ce mo kad containerasima istece TC ako vec nije. Za njih imaju dvije opcije. Kako danas stoji situacija opcije su vozit sa gubitkom ili ih vezati. Danas sam morao putovati u Lenca na condition survey containerasa 2000 TEU (podsjeca li vas na nekoga). U 1330 survey otkazan. Guess why?
[/quote]

ja samo kometiram izvješće i demantiram one koji pišu da je loše, jer nije. Dobro je. Dapače, odlično je. Šta će biti sutra je druga tema. Ja neću ništa prognozirati. radije ću se strpiti dva mjeseca do izvješća za 1Q. Neću ni kometnirati cijenu dionice.
[/quote]
Ma ja sam mozda trebao biti precizniji. U postu sam se referirao na onu "Toliko o nesposobnosti uprave"

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"



svašta se ovdje može pročitati.
inače ništa dobro ne nalazim u ovom izvješću osim ako se izbije amortizacija poslovali bi pozitivno

Vidis Febo, nek netko proba rec da racunovodstvo nije kreativno
[lol]
[/quote]
Da kreativno, pitaj moje klijente koliko sam ja "kreativan", onda si mogu misliti koliko su oni veći od mene "kreativni". [lol] [lol] [lol]

(P)ostao san dugoročni dokupljivač

http://www.seebiz.eu/hr/analize/jadroplov-43%2c98-milijuna-kuna-u-gubitku,41715.html

Good artists copy. Great artists steal.


http://www.seebiz.eu/hr/analize/jadroplov-43%2c98-milijuna-kuna-u-gubitku,41715.html

ovo ne bi ni malo djete moglo ovako loše sastavit .. kakav je ovo tekst?

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]

isto kao i izvješća – teško za uhvatit i za glavu i za rep [lol]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

@ Tuna

Ako izvjesce ne gledas kao ekspert mozda bolje vidis. A da se mlada nije nasminkala?

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Tecmane bu i tebi prošel voz. [lol]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

@ Ivano 7

Vozi voz dobro. Vidi LEDO, Tisak i LKPL [smiley]

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Kako to da ne vjeruješ u brodare—u banani su—–a veruješ u luke (LKPC) koji bi trebali živjeti od brodova. Nije li to malo paradoksalno.

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


@ Tuna
Ako izvjesce ne gledas kao ekspert mozda bolje vidis. A da se mlada nije nasminkala?

nema ti na forumu eksperata za financije. ili se bar ne javljaju.
a mlada se eventualno iskasapila britvicama [lol]
ako ikad i dođe do te privatizacije to ćeš prije saznat ti jer si bliže oltaru nego mi mali promatrači. eventualno će se primjetiti veći promet i ukrcaj prije takvog događaja. kao na primjer na ULPL prije objave zadnjeg dokapa, ak se dobo sjećam.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

New Report

Close