JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Eto, što sam reko. Nama burzovnim ulagačima Sanader vrijedi zlata. Neprocjenjivo!!!! [lol]

Hoćemo li onda na 150 u ponedjeljak?!


Hoćemo li onda na 150 u ponedjeljak?!

A ti stavi nalog za kupnju na 150 i eto te isti tren na tim visinama!

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

evo detaljnijih iznosa:
Vaš link

S predsjednikom Uprave „Jadroplova“ Stjepanom Papićem ministar Kalmeta potpisat će ugovore o potpori u iznosu od 21.412.224 kn po brodu koji su namijenjeni za prijevoz rasutih tereta. Brodovi dužine 189,9 m i nosivosti 52.000 DWT gradit će se u „Brodosplitu“, a rok isporuke planiran je u prosincu 2009., odnosno ožujku 2010.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Super je davat poticaj za gradnju neceg cega ocito ima veliki visak na trzistu. To je nadasve produktivno. [thumbsup]
Jeftinije je ljudima dati place, dobavljacima platit sto bi dobili… Bar ustedis za cijenu celika i ostalih sitnica. [lol]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Sanader pokušava prodati JDPL.
Svi znamo da mu fali love i da pošto poto prije izbora mora doći do neke kinte .

Svi vi mudro zborite, ali mi ćemo ipak u ponedjeljak na 150.


Sanader pokušava prodati JDPL.
Svi znamo da mu fali love i da pošto poto prije izbora mora doći do neke kinte .


Neće dr.Ivo ništa prodavat osim brodogradilišta a za lovu ima II stup
[cool]


Svi vi mudro zborite, ali mi ćemo ipak u ponedjeljak na 150.

ako se to dogodi imaš bocu(e) pića po izboru u vrijednosti 100€ .. ako ne nikom ništa [thumbsup]

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


Super je davat poticaj za gradnju neceg cega ocito ima veliki visak na trzistu. To je nadasve produktivno. [thumbsup]
Jeftinije je ljudima dati place, dobavljacima platit sto bi dobili… Bar ustedis za cijenu celika i ostalih sitnica. [lol]

a slušaj, to je dugoročna investicija … barem nešto pokušava …

osim toga, jel’ bi ti stao pred nekoliko tisuća škverana i rekao: znate, mene su na 2. godini učili da neproduktivna poduzeća idu u stečaj? [proud]

I love the Smell of Profits in the Morning


osim toga, jel’ bi ti stao pred nekoliko tisuća škverana i rekao: znate, mene su na 2. godini učili da neproduktivna poduzeća idu u stečaj? [proud]

to bi trebalo napravit svake godine u jednom škveru. a cijeli događaj prodat kao turističku arakciju. [lol]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch



Super je davat poticaj za gradnju neceg cega ocito ima veliki visak na trzistu. To je nadasve produktivno. [thumbsup]
Jeftinije je ljudima dati place, dobavljacima platit sto bi dobili… Bar ustedis za cijenu celika i ostalih sitnica. [lol]

a slušaj, to je dugoročna investicija … barem nešto pokušava …

osim toga, jel’ bi ti stao pred nekoliko tisuća škverana i rekao: znate, mene su na 2. godini učili da neproduktivna poduzeća idu u stečaj? [proud]
[/quote]

Naravno da bi stao… 3 tisuce skverana, onda 4 tisuce policajaca, pa tisucu specijalaca, pa privatni security, pa ja, a do mene helikopter sa upaljenim motorom.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

New Report

Close