JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Eto, BDI gore brutalno, a JDPL i ATPL će pasti… Prestrašno, kakva burza

Baš tako, glupanos muchos staciones.

Nevjerojatno, Ameri su vrhunski muljatori, najveći na svijetu.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Kolega, možete se ravnati po meni. Kad ja kupim – cijena padne, kad prodam – raste. Nepogrešivo

Eh, ima nas jos 🙂


Kolega, možete se ravnati po meni. Kad ja kupim – cijena padne, kad prodam – raste. Nepogrešivo

Nisam pratio, što je uvaženi kolega kupovao ovih dana? [wink]



Kolega, možete se ravnati po meni. Kad ja kupim – cijena padne, kad prodam – raste. Nepogrešivo

Eh, ima nas jos 🙂
[/quote]
Kolega budd negativne misli negativni prinosi.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich



Kolega, možete se ravnati po meni. Kad ja kupim – cijena padne, kad prodam – raste. Nepogrešivo

Nisam pratio, što je uvaženi kolega kupovao ovih dana? [wink]
[/quote]

Nisam uspio pogoditi dno. Ništa više ne mrzim od toga. Gubim živce kad se to desi, a dešava se redovito.

Hell is Empty and all the Devils are Here

JDPL sam danas riješio, a ostavio sam ATPL, nekako mi likvidnija

Surround all arround when it hits the ground


JDPL sam danas riješio, a ostavio sam ATPL, nekako mi likvidnija

Dobar potez kolega, evo već kreće natrag prema 120, kontra BDI

Hell is Empty and all the Devils are Here

ali najjači od sviju su "kupci" sa nabi(l)davanjem u tristoticama i četristoticama da se mogu što bolje istresti .. a još bolje je da fora i pali .. a gle ih sad netko lupi po bidu i netragom nestanu .. ha, ha prejako

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Hmm, brodari opet idu up, iako su ameri crveni, možda sam se malo i zaletio, nadam se da sutra neću kupovati preko 140

Surround all arround when it hits the ground

Najviše me muči što smišlja Brododržavna banda.Prema njima vozarine izgledaju kao slatke brige..


Hmm, brodari opet idu up, iako su ameri crveni, možda sam se malo i zaletio, nadam se da sutra neću kupovati preko 140

Čestitam na ponovnom ulazu [rolleyes]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

He he hvala, legendo [cool]

Surround all arround when it hits the ground

New Report

Close