JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Oh kakav krasan Ask na Jdpl! trč, trč pa blokada!!! [kiss]

LEAVE THE WORLD BEHINED


Oh kakav krasan Ask na Jdpl! trč, trč pa blokada!!! [kiss]

Nekako proročanski!

LEAVE THE WORLD BEHINED

Ovo se ne viđa često… [lol]

Pozdrav svima na forumu! Novi sam i imam nekoliko pitanja.Da li su charteri promjenjeni i dali oni mjenjaju cijenu brzinom kako i vozarine te tako utječu na cijenu dionice? Da li su trenutno svi brodovi u "pogonu" i na koje vrijeme jer smatram da je to bitno zbog samog stanja na tržištu te bi moglo utjecati na dionicu.Inače sam i sam vlasnik nekolicine dionica ovog meni jako dragog brodara,pa ako neko nešto zna neka izvoli.

Ovo stvarno nisam očekivao! [shocked]

BDI Baltic Exchange Dry Index 1498 UP 182
BCI Baltic Exchange Capesize Index 2734 UP 354
BPI Baltic Exchange Panamax Index 1128 UP 128
BSI Baltic Exchange Supramax Index 783 UP 102
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 379 UP 26

Eto ja sam tvrdio da će u siječnju BDI biti 1500. Zakasnio sam pet dana, ispričavam se na dezinformacijama.


Ovo stvarno nisam očekivao! [shocked]

BDI Baltic Exchange Dry Index 1498 UP 182
BCI Baltic Exchange Capesize Index 2734 UP 354
BPI Baltic Exchange Panamax Index 1128 UP 128
BSI Baltic Exchange Supramax Index 783 UP 102
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 379 UP 26

Istina, ali je strah toliki da se većina boji bilo što. Šteta! Nisam ni ja očekivao.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Sad mi je drago da sam kupovao ono dok je bilo 120-130, makar nisam očekivao takav rast BDI, planirao sam to sve prodati kad prijeđe 130 a sad se predomišljam…

Makar mi to možda nije pametno, pohlepa je skup sport [smiley]


Sad mi je drago da sam kupovao ono dok je bilo 120-130, makar nisam očekivao takav rast BDI, planirao sam to sve prodati kad prijeđe 130 a sad se predomišljam…

Makar mi to možda nije pametno, pohlepa je skup sport [smiley]

Eto, BDI gore brutalno, a JDPL i ATPL će pasti… Prestrašno, kakva burza

Hell is Empty and all the Devils are Here

Baš gledam kako se netko lagano iskrcao na ATPL…
Ali da ga je…, ja ne prodajem JDPL sada, imam osjećaj da bi u času mogao prijeći 140kn, a vjerojatno bi se to desilo taman nakon što prodam.

Ako ga opet sruše ispod 130 još ću kupovati. Smanjio sam ulaz na 126 i kusur pa me ne brine.

Mislim nakon 25% rasta bdi-a sad sigurno nije vrijeme za prodaju ali hebe nas atpl jer se svi boje razina 800kn, ali kad se to preskoči ijao.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Kolega, možete se ravnati po meni. Kad ja kupim – cijena padne, kad prodam – raste. Nepogrešivo

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close