JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja sam danas opet dokupio, ali kako ja dokupljujem tako JDPL ide sve niže i niže [lol]
vanka su brodari danas nastavili roniti ali ja se ipak nadam da ćemo se sutra zadržati oko 140 kn, nema smisla da idem sutra u dokup po 130 kn [lol]
http://finance.yahoo.com/q/cq?s=DRYS,DSX,EGLE,ESEA,EXM,GNK,NM,QMAR,TBSI&d=v1

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.


b,

i da li je onda realno da smo nakon mjesec dana opet na istoj cijeni ???, dok nam atpl radi pomak od 20%, naravno u plus !

A vidi čuda kad pogledaš 3mj graf… [rolleyes] [wink]
[/quote]

a od ATH?

I'LL BE BACK

Zna se tko je "veliki" brat:
JDPL -83,75%
ATPL -80,71%
[thumbsup]

ATPL na 18% ATH
JDPL na 15% ATH

http://www.youtube.com/watch?v=j47zgQ0--Ho

Evo i graf sa performansama, naravno puno ovisi i o početnom datumu.


ATPL na 18% ATH
JDPL na 15% ATH

Evo točno u % sa zadnjim cijenama ispadne:
ATPL na 19,22%
JDPL na 15,81%

Ajde mali braco, mrdni se malo, iš iš.. AP AP AP [lol]

I'LL BE BACK


Slobodna Dalmacija, 15.01.2009, 14:41
Ako recesija prođe do kraja godine, nekako ćemo preplivati, kaže direktor ‘Jadroplova’…

Vaš link

"preplivati"!? pa je li ovo brodar ili nije? ali hajde, valjda je to dobar znak, znači da zbilja nemaju slobodnih brodova da se prevezu [proud]

bembo ajde stani jedno mjesec-dva dokupljivat pa…. [thumbsup]

Jaka kupnja.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Omjer K/P

7400/10300

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Omjer K/P

7400/10300

Što nam to vrijedi kad imamo raspoloženog prodavača, kojeg ni najmanje nije briga za cijenu

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close