JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Jel prati netko TOP10?

Registriraj se na Vaš link i tamo možeš pratiti promjenu top10.

Hvala.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ne miriše mi na dobro.
Pogledati naloge na prodaji.

***obrisano***

No, da se vratimo na vrijednost JDPL

Cash na računu:
samo 175 kuna

+ ostala vrijednost imovine = cca. 500 kuna, i to vrlo skoro.

Bravo sakai, ali nažalost mi smo manjina.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

nevjerojatno!
ne mogu zadati nalog za kupnju via investor. netko dijeli iskustvo?


nevjerojatno!
ne mogu zadati nalog za kupnju via investor. netko dijeli iskustvo?

gledaj na to pozitivno .. možda buš bolje prošo sutra [thumbsup]

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica



nevjerojatno!
ne mogu zadati nalog za kupnju via investor. netko dijeli iskustvo?

gledaj na to pozitivno .. možda buš bolje prošo sutra [thumbsup]
[/quote]

to mi se sa ht-om dogodilo. kad se strmo.izdivao ht, htio sam sniziti nalog i nisam uspio. na sreću, prošao je po nesniženoj cijeni.
jdpl slabo diše gore-dolje, al možda si u pravu.

Slobodna Dalmacija, 15.01.2009, 14:41
težak početak godine poslije lanjskog uspjeha

Jadroplov: prodaja tek nakon krize
Lani je tvrtka zaradila više od 30 milijuna dolara, ali svjetska kriza je srušila indeks vozarina za 95 posto. Ako recesija prođe do kraja godine, nekako ćemo preplivati, kaže direktor ‘Jadroplova’…

Vaš link

Zanimljivo što se u članku uzima kao ilustracija pada vozarina, ništa o vozarinama Jadroplova, strukturi ugovora…
Također, ništa ni o eventulanim razgovorima s Brodosplitom o sniženju cijene za nove brodove. Ako ovako ostane, možda ih čak i oni uspiju izgraditi na pozitivnoj nuli [lol]

Ako se misle prodavati nakon krize, znači da krizu imaju namjeru preživjeti. Logično (al’ sam pametan [smiley]).


Jedva čekam ta izvješća, baš me zanima kako će ispasti.

A do tada možemo trejdati na JDPL, puno je stabilnija od ATPL a većinu dana ima raspon cijene preko 5%…

Izvješća će vjerojatno pokazati minus po RDG, ali treba pogledati ima li EBITDA. Inače, JDPL ima opertavinu EBITDA maržu veću od ATPL. Toliko o nesposobnosti uprave…
EV/EBITDA ima vjerojatno najniži na burzi. (to je dobro)
Jedina zamjerka ovom društvu su kupovina skupih supramaxa, ali uvjeren sam da će se cijena korigirati. Ako se to dogodi, onda je ovo _apsolutno_ best buy na burzi. Bolja čak i od nekih meni osobno dražih. A ako se korekcija ne dogodi onda je u top 5,privatizacija na stranu…

I'LL BE BACK

i da li je onda realno da smo nakon mjesec dana opet na istoj cijeni ???, dok nam atpl radi pomak od 20%, naravno u plus !

http://www.njuskalo.hr/sve-ostalo/dionice-croatia-records-zagreb-ulaganje-oglas-15145379

b,

i da li je onda realno da smo nakon mjesec dana opet na istoj cijeni ???, dok nam atpl radi pomak od 20%, naravno u plus !

A vidi čuda kad pogledaš 3mj graf… [rolleyes] [wink]

New Report

Close