JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

E dečki, ali zamislite iznenađenja da dođe u 3 mjesecu 4Q izvještaj i da je pozitivna nula… znam da je to puko maštanje ali bilo bi lijepo gledati paničnu kupnju koja bi tada nastala! [lol]

Jel radio netko ozbiljniju projekciju kakvo bi im moglo biti poslovanje za zadnji kvartal?

Biti će zanimljivo sa brodarima prije nego dođu izvješća. Da li se odvažiti i dočekati izvješće u dionicama ili u cashu? Pitanje je sad…

samo se pitam stvarno da li bi i bilo u tom slučaju nekog pomaka (u slučaju takovg izvješća)…jer izgleda da svi samo prate USA i BDI kod brodara….da, treba se pratit….ali znalo se dešavat da je bdi rastao nekoliko dana zaredom pa i više i onda jedan dan ode dolje a kad ono i brodari odmah dolje….pretjerano..

DOKUP!

samo da ne krene tko se nije skrio magarac je bio jer onda ni USA ni BDI nebu imali neku težinu .. a kako stvari stoje ljuljamo se po rubu .. bumo vidli (rekli su sljepci)

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


samo se pitam stvarno da li bi i bilo u tom slučaju nekog pomaka (u slučaju takovg izvješća)…

Siguran sam da bi bilo. Cijena je roknula toliko dolje sa pretpostavkom da ih u 2009 očekuju gubici. Ali ako uz ovako minimalan BDI kakav je bio zadnja 3 mjeseca oni uspiju biti na nuli ili sa malim gubitkom onda bi to bilo bolje od očekivanog.

Jedva čekam ta izvješća, baš me zanima kako će ispasti.

A do tada možemo trejdati na JDPL, puno je stabilnija od ATPL a većinu dana ima raspon cijene preko 5%…

Pokušavam dokučiti kome može tolika sila biti prodati po 132. Baš kao da ne želi po višoj cijeni prodati. Nevjerojatno

Hell is Empty and all the Devils are Here

Željezna rudača je opet željena u Kini, znači li kome to išta? Još malo pa bi i ovakve mogli uvozit http://www.osobnosti.cz/jan-zelezny.php Bit će koplje na 170m [proud]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Jučer je bilo silovanje tržišta očito. Forsirano padanje za nevjerovati.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Hoće li se sada javiti Samodol da ispita zašto je padalo?
E moj sokole Samodole, tko tebe što pita?

Kako bilo da bilo, ja zahvaljujem onome tko mi je danas prodao po 133 i nešto sitno po 137. [thumbsup]

Jel prati netko TOP10?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Kako bilo da bilo, ja zahvaljujem onome tko mi je danas prodao po 133 i nešto sitno po 137. [thumbsup]

Ja sam bio malo nestrpljiv pa sam dokupio po 137 ali komotno se molgo i niže. Bravo Rocky.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Jel prati netko TOP10?

U mjesec dana top 10 je sa 79,75% došao na 79,34%. Ništa posebno što se promjene tiče.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close