JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pa ovo je prestrašno, a još jučer išlo po 162,59

trenutno -6,32 %, dok se atpl drži na -0,85 %

http://www.njuskalo.hr/sve-ostalo/dionice-croatia-records-zagreb-ulaganje-oglas-15145379

idem grlom u jagode,i kupujem još….ne znam zašto me privlači jdpl,čisti instikt…

Mic po mic raste, i tako svaki dan, svi viču pada, pada, pada, a mic po mic opet raste…pa raste BDI…pa brodari…

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Evo i ja se ukrcao, pa kud puklo

Hell is Empty and all the Devils are Here

Još drys danas zazeleni i spremni za dalje .

ukrcavam se i ja već mjesec dana, ali poludim kad napokon imamo neki gain na dobrom prometu, a onda ju sljedeći dan spuste -7,8 % na 200k kn

http://www.njuskalo.hr/sve-ostalo/dionice-croatia-records-zagreb-ulaganje-oglas-15145379

S obzirom na volumen koji prolzi kroz drys brodari definitivno ulaze u zelene vode.
http://finance.yahoo.com/q?s=DRYS

pa ipak o bdi-u više ovisi atpl nego jdpl,mislim da ćemo na razinama od 140-170 kn biti veći dio 2009 godine,gledam graf s desne strane,i već mu unaprijed znam kretanje,prvo istok,pa onda sjeveroistok….


pa ipak o bdi-u više ovisi atpl nego jdpl,mislim da ćemo na razinama od 140-170 kn biti veći dio 2009 godine,gledam graf s desne strane,i već mu unaprijed znam kretanje,prvo istok,pa onda sjeveroistok….

Ne mora biti, očito je da cijena stoji oko 150 jer traje iskrcaj nekog većeg igrača- u zadnja 2 dana prodano je preko 15.000 dionica JDPL, ali kad to završi cjenovna letvica dići će se gore bar 10-15% pa će tu biti iskrcaj dijela trjedera, a onda lagano prema 200 kn. To bi moglo biti do kraja ovog kvartala. Btw, ja sam danas dokupio.

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.

no coment….

Vidiš apsurda kod nas. Vani padaju banke, ali brodari rastu. Kod nas je doslovno svejedno kupio ATPL ili INGRA jer ako raste raste oboje i pada, uz naravno da nema novih vijesti vezano za jedno od ta dva poduzeća.

Bilo bi apsolutno normalno da brodari stagniraju ili rastu, no, u obilju dionica koje ima na ZSE sve raste i pada zajedno, često puta i u istim postocima.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Vidiš apsurda kod nas. Vani padaju banke, ali brodari rastu. Kod nas je doslovno svejedno kupio ATPL ili INGRA jer ako raste raste oboje i pada, uz naravno da nema novih vijesti vezano za jedno od ta dva poduzeća.

Bilo bi apsolutno normalno da brodari stagniraju ili rastu, no, u obilju dionica koje ima na ZSE sve raste i pada zajedno, često puta i u istim postocima.

zato što je naša burza smeće i to se vidi na tim stvarima….imamo mi još dok ne sazrijemo….

DOKUP!

New Report

Close