JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Malo hlađenja nije loše, pa malo panika, pa malo strah. Samo me zanima čemu to? Mogao je puno bolje.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Što se nisam postavio maloprije.

Probaj sad.

Ajde lupi frajeru.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Futures from 1/9 pointing to higher BDI. kaže tip s drugog foruma

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

izlazi izgleda do kraja HPB, na asku je konstantno skriveni, lupiti ili čekati na bidu?

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

BDI se i danas zeleni.

Neće ni oni moći vječno ga držati na uzdi.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ja sam za gradjevinare a danas prvi put uso u brodare, hidra me izludila

stankeco

Dry Bulk Shipping Rates – January 12, 2009

Baltic Dry Index ( BDI ) – 889 Up 17
Baltic Cape Index ( BCI ) – 1788 Up 60
Baltic Panamax Index ( BPI ) – 529 Down 5
Baltic Supramax Index ( BSI ) – 397 Up 3

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]

ja dokupio po treći put u 5 dana,no nije mi jasno zašto pojedini investitori izlaze,tražio sam razloge,ali ih nisam našao…

Nakon burnih dana s brodarima u USA, JDPL jako kaska za njima, a i za ATPL. Otvoren je put prema višim razinama i to će se dogoditi u sljedećem razdoblju.

NM porast od 1,2 – 4,3 – cca. 350%
DRYS porast od 3,7 – 17,3 – cca. 450%

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

evo usporedbe cijene atpl i jdpl za zadnjih 6 mj., gdje je vidljivo da jdpl zadnjih mjesec dana ne prati rast atpl

http://www.njuskalo.hr/sve-ostalo/dionice-croatia-records-zagreb-ulaganje-oglas-15145379

b,

evo usporedbe cijene atpl i jdpl za zadnjih 6 mj., gdje je vidljivo da jdpl zadnjih mjesec dana ne prati rast atpl

Sve će to doći na naplatu poslušajte vi domaću životinju koja živi tik do zgrade jdpl.A kad se počme govoriti o privatizaciji već će biti kasno jer će cjena biti puta 3.
Po meni je bolje da sporije raste jer će sporije i padati.
Da se primjetiti da je velik broj trejdera prešao sa ingre i atpl na JDPL.
Ali ništa zato Hpb je svoje izbacio a kupuju se enormne količine za ovu dionicu koja jako malo ima malih dioničara.
Ljudi ne sekirajte se i mirno plovite.Ovo je hit dionica.

New Report

Close