JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


danas toliki promet….sutra možda još nešto solidno…a nakon toga ponovo mizeria….čemu toliko pumpanje zbog ovog prometa? i ja sam impresioniran i veseli me što je….ali, koliko je samo bilo na ovoj dionici takvih pretumbavanja, ….

ako baš pitaš. u zadnje 3 godine bilo je 5 takvih pretumbavanja u kojima je u danu proslo vise od 20.000 komada dionica JDPL-R-A. i nakon tih pretumbavanja je cijena dionice u roku 15tak dana prilicno rasla.

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.


Čemu tolike nepoznanice o tom iskrcavanju iznačaju istog na budućnost cijene dionice? Taj tko se iskrcao, vjerujem u potpunosti, sigurno nije došao ujutro u 10:00 i rekao idem ja van. Sve se to znalo i kupci su bili spremni, unaprijed obavješteni, sve se odvilo u 2 sata bez imalo rušenje cijene. Unaprijed planirano pretumbavanje ili HPB fonda ili jednog od investitora pod PBZ skrbničkog. Mene više zanima koga ćemo novog vidjeti u top10 za 3 dana. To bi moglo više nagovijestiti pravac kretanja cijene. [thumbsup]

Nije ni jedan,prodavala država,fali love za božičnice penzićima.

strvinar



Čemu tolike nepoznanice o tom iskrcavanju iznačaju istog na budućnost cijene dionice? Taj tko se iskrcao, vjerujem u potpunosti, sigurno nije došao ujutro u 10:00 i rekao idem ja van. Sve se to znalo i kupci su bili spremni, unaprijed obavješteni, sve se odvilo u 2 sata bez imalo rušenje cijene. Unaprijed planirano pretumbavanje ili HPB fonda ili jednog od investitora pod PBZ skrbničkog. Mene više zanima koga ćemo novog vidjeti u top10 za 3 dana. To bi moglo više nagovijestiti pravac kretanja cijene. [thumbsup]

Nije ni jedan,prodavala država,fali love za božičnice penzićima.
[/quote]

al će se usrećit s 3milje. To nije ni za moju zgradu dovoljno. Di ti je amen?

I'LL BE BACK

Kada smo već kod ovakvih iskrcavanja, sjećama se isto takvog na Belju na 50 kn…, pa na Slatinskoj, na bivših 920-940 kn…itd….Poslije je cijena uvijek išla gore. No, istina bila su to drukčija vremena…
A, nostalgija me pere…

…jer osamdesete su bile godine…..


Evo ja danas postao četvoroznamenkasti imaoc.Pusa svima!Čujemo se u neka bolja vremena. [kiss]

Čestitke na hrabrosti.Dokupljivao sam zadnjih par tjedana , ali nisam otišao tako daleko.
U svakom slučaju , sve najbolje !

zasad smo dobro postavljeni na asku. al u 9:55 menadžment u hrvata pali laptope. možda danas nisu ljuti ujutro na sebe, a ostatak dana na cijeli svijet, pa ćemo ići gore [lol]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

spasi nas bože paničara i kviza najbrži prst [pray] pa odbit će se ljudi natrag ko od gume

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

A što ovaj prodavač imade municije, za poludit.
A i tih 175 kuna koje spominjete bi se moglo brzo istopiti, koliko će onda bit keša po dionici?

Spekuliranje nije za glupane, mentalne lijenčine i osobe inferiorne EIQ


A što ovaj prodavač imade municije, za poludit.
A i tih 175 kuna koje spominjete bi se moglo brzo istopiti, koliko će onda bit keša po dionici?

kad se cash istopi ostaje flota. Kolega, pa prodajte ! Nude visokih 135 [lol]

I'LL BE BACK

ajmo, tko će prvi? Ovaj bid je već smiješan za gledati [tongue]

I'LL BE BACK

Remorker nas je upravo izneo iz luke, krećemo, sretan put i mirno more [thumbsup]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


ako baš pitaš. u zadnje 3 godine bilo je 5 takvih pretumbavanja u kojima je u danu proslo vise od 20.000 komada dionica JDPL-R-A. i nakon tih pretumbavanja je cijena dionice u roku 15tak dana prilicno rasla.

ako se dobro sjećam…zadnja ili pred zadnja pretumbacija nije prošla dobro….nakon toga pad, ali nisam siguran a neda mi se sad tražit da to potvrdim, ako se tko sjeća nek iznese tu informaciju….
znam da je bilo nekih kupnja na 640 otprilike….očekivao sam baš to, nagli rast nakon toga, pa na kraju ga nije bilo….nema pravila na burzi…

DOKUP!

New Report

Close