JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




190?

Kolega nitko sretniji od mene, ipak mislim da je malo tu mač.Vidim dosta euforičnih postova na forumu trudim se nekomentirati…
da krene gore u nebo potpisujem SAD OVOG TRENA.
al bojim se ne tako brzo.Ono što bi komentirao a to je da je da je Drys preko 50% up al koliko je to od nominalne cijene trenutno sa cca 5 na 7 dolara jebiga bio je prije petnaest-dvadeset dana 20 dolara.

[/quote]

te euforične postove gledam od početka ove godine….a naš crobi u silaznoj putanji od onda..čim se koj dan zaredom desi rast odmah se pumpa za gore….treba se smirit i ne se zaletavat….očito još uvijek neki nisu shvatili pouke koje nam je ZSE ove godine svima dao….
[/quote]

slažem se , ali ipak malo optimizma ne bi naškodilo u ova loša burzovna vremena .
ako je vjerovati TA , mogao bi nam uslijediti jedan kratkoročni rally od nekoliko dana (koji je već počeo), što je dobra prilika za ugrabiti koju kunicu.
kada dođe Božić ( a time i povećana potrošnja ), biti će ponovo rasprodaje .
puno je cash-a u igri , koji samo čeka povoljan trenutak, a dosta njih će uletiti ovih dana .
nadam se da će i volumeni biti veći.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Falco, puno je casha u igri? kojeg casha…. pa svi se povukli u rupu… banke imaju fijuuu porast depozita….

eto bljokada.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

DryShips Inc.(NasdaqGS: DRYS)
NEW Real-time: 8.93 1.76 (24.55%) 2:30pm EThelp
Last Trade: 9.57
Trade Time: 2:15PM ET
Change: 2.40 (33.47%[/b])
Prev Close: 7.17
Open: 8.00
Bid: 9.57 x 300
Ask: 9.58 x 300
1y Target Est: 39.68
Day’s Range: 7.85 – 10.85
52wk Range: 3.04 – 116.43
Volume: 56,189,273
Avg Vol (3m): 7,530,380
Market Cap: 416.76M
P/E (ttm): 0.45
EPS (ttm): 21.232
Div & Yield: 0.80 (16.80%)


Samo ću reći da je početkom godine crobi bio 5300, a JDPL oko 650 ili više, sada je 127, a brodari su jučer napravili (u USA) jako lijep dnevni skok, ne nagovaram,samo iznosim činjenice, Vaše je pravo čekati na 50 [wink]

ma naravno da neću čekati na 50kn, ali da ću ovaj put biti oprezan, hoću….moj shopping kreće poslije nove godine (prvi krug), a ostali će biti ovisno o prilici na zse….ali bit će vremena za se napunit dok ne krene pravi rast [tongue]

DOKUP!

još nešto….JDPL je početkom godine bio 750 kuna, na današnji dan je 139,49…..to je pad od 81%….od iznosa 870 kuna kolko mu je ATH je pad od 84%….jedna od dionica koja je najgore prošla definitivno….

DOKUP!



Samo ću reći da je početkom godine crobi bio 5300, a JDPL oko 650 ili više, sada je 127, a brodari su jučer napravili (u USA) jako lijep dnevni skok, ne nagovaram,samo iznosim činjenice, Vaše je pravo čekati na 50 [wink]

ma naravno da neću čekati na 50kn, ali da ću ovaj put biti oprezan, hoću….moj shopping kreće poslije nove godine (prvi krug), a ostali će biti ovisno o prilici na zse….ali bit će vremena za se napunit dok ne krene pravi rast [tongue]
[/quote]

Pazi samo da ne ponestane dionica. Ima par kolega ovdje među nama, stravstvenih sakupljača JDPL-a [wink]

P.S nisam među njima, nemam tolko love [embarass]

I'LL BE BACK


Ima par kolega ovdje među nama, stravstvenih sakupljača JDPL-a [wink]

ima, ima ali ima i prodavača kolko hoćeš .. nekako bojažljivo kreće gore .. prije bi to (u svim dosadašnjim odbijancima) odletilo odmah a sada se nekako ljudi žele što prije riješiti .. bumo vidli za par dana …
p.s. jedino je tisk baš odletio (nešto se jamilo)

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

al ga ovaj trese na 136,87 [smiley]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


al ga ovaj trese na 136,87 [smiley]

Trese, al ga netko i kupi!
[smiley]

LEAVE THE WORLD BEHINED

već skoro 10000 dionica od istog prodavatelja, a taj je iz prvih 10. e pitanje je sad tko je, HPB ili PBZ al neko izlazi skroz van. Kupaca ima napretek, nije loše, nije loše.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Tuku Turci , al’ tuku i naši !
Može li tko nabaciti K/P ?

New Report

Close