JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Petak je poslijepodne (1700 sati) pada kiša, tmurno je. ( a i na ZSE ). pogledam na Forumu o "Jadroplovu" u posljednjih 5 dana ama baš NIŠTA..!!???.Gdje su "nestali" svi "veliki strručnjaci" , kad je rijeć o POMORSTVU.Već sam nekoliko puta pisao na ovom forumu ,kako svi mogući financijski parametri o kojima su piasli neke moje kolege ( moram priznati mnogo bolji poznavatelji burze od mene ) kod NAS (RH) a i u svijetu ama baš ništa NE ZNAČE.Nitko naime NE ZNA koliko će ova kriza u pomorstvu a i naravno u svijetu trajati. Kako li samo BRZO i nastala !!??? Logično je da će jednog dana sve krenuti nabolje, a do tada se valja strpiti.Ipak primjećujem da postoji interes za kupnju dionica,poglavito sada kad su iste niske, što mi budi određeni optimizam.Meni je naprimjer glupo da sada prodam svoj portfelj.Izgubio sam novce, kao i svi drugi, ali ću biti strpljiv i čekati ću BOLJE DANE.A ako bude još štogod viška novca ( jer samo sa viškom istog mogu "raditi" na burzi ) idem u daljnji dokup,posebno ove dionice.
Pozdrav svim kolegama,
[smiley]


Petak je poslijepodne (1700 sati) pada kiša, tmurno je. ( a i na ZSE ). pogledam na Forumu o "Jadroplovu" u posljednjih 5 dana ama baš NIŠTA..!!???.Gdje su "nestali" svi "veliki strručnjaci" , kad je rijeć o POMORSTVU.Već sam nekoliko puta pisao na ovom forumu ,kako svi mogući financijski parametri o kojima su piasli neke moje kolege ( moram priznati mnogo bolji poznavatelji burze od mene ) kod NAS (RH) a i u svijetu ama baš ništa NE ZNAČE.Nitko naime NE ZNA koliko će ova kriza u pomorstvu a i naravno u svijetu trajati. Kako li samo BRZO i nastala !!??? Logično je da će jednog dana sve krenuti nabolje, a do tada se valja strpiti.Ipak primjećujem da postoji interes za kupnju dionica,poglavito sada kad su iste niske, što mi budi određeni optimizam.Meni je naprimjer glupo da sada prodam svoj portfelj.Izgubio sam novce, kao i svi drugi, ali ću biti strpljiv i čekati ću BOLJE DANE.A ako bude još štogod viška novca ( jer samo sa viškom istog mogu "raditi" na burzi ) idem u daljnji dokup,posebno ove dionice.
Pozdrav svim kolegama,
[smiley]

pa kolega, ova situacija ne služi ničem drugom nego skupljanju novaca za kupovanje dionica….ja, kao i mnogi, nemam trenutno casha, a bogami niti ne mogu prodavati dionice jer sam u debelom minusu….s obzirom da mnogi predviđaju oporavak i izlazak iz krize (globalno) tamo negdje u drugoj polovici slijedeće godine, ovo se neće tako brzo oporaviti (cijeli crobex), što je izvrsna prilika da se novci skupljaju i time kupuju dionice….neznam kako drukćije gledat na ovu sitaciju nego kao na odličnu priliku zarade u budućnosti….strpljenje je vrlina [kiss]

DOKUP!

Pogledat DRYS [kiss]

Surround all arround when it hits the ground

pogledao sam:

DryShips Inc.(NasdaqGS: DRYS)
NEW Real-time: 6.86 2.11 (44.42%) 10:52AM EThelp
Last Trade: 6.86
Trade Time: 10:37AM ET
Change: 2.11 (44.42%)
Prev Close: 4.75
Open: 5.80
Bid: 6.82 x 200
Ask: 6.85 x 400
1y Target Est: 39.68
Day’s Range: 5.50 – 7.08
52wk Range: 3.04 – 116.43
Volume: 9,237,018
Avg Vol (3m): 7,158,890
Market Cap: 298.75M
P/E (ttm): 0.33
EPS (ttm): 21.23
Div & Yield: 0.80 (16.80%)


Pogledat DRYS [kiss]

pogledati JDPL.

U bilancu po mogućnosti [thumbsup]

I'LL BE BACK

pogledati jdpl sutra (nadam se da ćemo se ugodno iznenditi).pozdrav svima !

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


pogledati jdpl sutra (nadam se da ćemo se ugodno iznenditi).pozdrav svima !

ouuu yeah [thumbsup]

I'LL BE BACK

190?

Surround all arround when it hits the ground


190?

Kolega nitko sretniji od mene, ipak mislim da je malo tu mač.Vidim dosta euforičnih postova na forumu trudim se nekomentirati…
da krene gore u nebo potpisujem SAD OVOG TRENA.
al bojim se ne tako brzo.Ono što bi komentirao a to je da je da je Drys preko 50% up al koliko je to od nominalne cijene trenutno sa cca 5 na 7 dolara jebiga bio je prije petnaest-dvadeset dana 20 dolara.

LEAVE THE WORLD BEHINED



190?

Kolega nitko sretniji od mene, ipak mislim da je malo tu mač.Vidim dosta euforičnih postova na forumu trudim se nekomentirati…
da krene gore u nebo potpisujem SAD OVOG TRENA.
al bojim se ne tako brzo.Ono što bi komentirao a to je da je da je Drys preko 50% up al koliko je to od nominalne cijene trenutno sa cca 5 na 7 dolara jebiga bio je prije petnaest-dvadeset dana 20 dolara.

[/quote]

Ma slažem se, zato sam i bubnio 190, iako ja ni na toj cijeni nikako ne izlazim, bitno je da se DRYS pokrenuo, a trebalo bi valjda onda i ovo čudo najpotcjenjenije na ZSE, iako još jednom kažem ja ću se za svoj izlaz načekati

Surround all arround when it hits the ground



190?

Kolega nitko sretniji od mene, ipak mislim da je malo tu mač.Vidim dosta euforičnih postova na forumu trudim se nekomentirati…
da krene gore u nebo potpisujem SAD OVOG TRENA.
al bojim se ne tako brzo.Ono što bi komentirao a to je da je da je Drys preko 50% up al koliko je to od nominalne cijene trenutno sa cca 5 na 7 dolara jebiga bio je prije petnaest-dvadeset dana 20 dolara.

[/quote]

te euforične postove gledam od početka ove godine….a naš crobi u silaznoj putanji od onda..čim se koj dan zaredom desi rast odmah se pumpa za gore….treba se smirit i ne se zaletavat….očito još uvijek neki nisu shvatili pouke koje nam je ZSE ove godine svima dao….

DOKUP!




190?

Kolega nitko sretniji od mene, ipak mislim da je malo tu mač.Vidim dosta euforičnih postova na forumu trudim se nekomentirati…
da krene gore u nebo potpisujem SAD OVOG TRENA.
al bojim se ne tako brzo.Ono što bi komentirao a to je da je da je Drys preko 50% up al koliko je to od nominalne cijene trenutno sa cca 5 na 7 dolara jebiga bio je prije petnaest-dvadeset dana 20 dolara.

[/quote]

te euforične postove gledam od početka ove godine….a naš crobi u silaznoj putanji od onda..čim se koj dan zaredom desi rast odmah se pumpa za gore….treba se smirit i ne se zaletavat….očito još uvijek neki nisu shvatili pouke koje nam je ZSE ove godine svima dao….
[/quote]

Samo ću reći da je početkom godine crobi bio 5300, a JDPL oko 650 ili više, sada je 127, a brodari su jučer napravili (u USA) jako lijep dnevni skok, ne nagovaram,samo iznosim činjenice, Vaše je pravo čekati na 50 [wink]

Surround all arround when it hits the ground

New Report

Close