JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sinoć je čak i talenat Šuker izjavio da bi bilo stupidno u ovoj situaciji prodavati državnu imovinu.
E, pa, baš me zanima.


Sinoć je čak i talenat Šuker izjavio da bi bilo stupidno u ovoj situaciji prodavati državnu imovinu.
E, pa, baš me zanima.

Rok za promjenu mišljenja je manji od mjesec dana, već dokazano u zadnje vrijeme.

Surround all arround when it hits the ground


Sinoć je čak i talenat Šuker izjavio da bi bilo stupidno u ovoj situaciji prodavati državnu imovinu.
E, pa, baš me zanima.

da,al moraš znati da im je dogorjelo ne do noktiju,nego i malo više,pa ne bi bilo čudno da se proda pošto poto

ali je pitanje tko ima gotovine za platiti s obzirom da trenutno ni banke nisu oduševljene davati kredite. a pitanje je kada će se tržište dovoljno oporaviti da se kredit može početi vraćati…. bilo bi bolje malo pričekati pa onda krenuti u privatizaciju. ali to je samo moje mišljenje [yawn]

vrlo sam sumnjičav prema spominjanju privatizacije, no ovo bi ipak bila zgodna prilika za tankersku. love imaju, iskustva i veza za privatizacije na hr način (sve po 12 kn) koliko sam skužio isto imaju – momenat bi im bio zgodan. usto su jednom već propustili priliku.
ATPL na žalost nema snage. a nekom strancu sumnjam da bi dali jeftino, a nikakav stranac ne bi pristao na skupo. našima bi mogli dati jeftino.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

JDPL nije brodar nego banka. Tko to ne razumije, ja mu ne mogu pomoći. Brodari su zaduženi i frka ih je zbog vozarina, a JDPL-a boli qurac. Eno jadan Jure žica okolo pare za Zagrepčanku. Ajde da je neka para nego pišljivih 45 milja. Što ne pita Papinja da mu posudi malo uz finu kamatu kad već banke neće, pa nek se vrti lova.

I'LL BE BACK

Silvestar, 25.11.2008. u 15:39
Tuna

Da je mogla,vjerujem da bi ga odavno kupila.Jesam li ja budala što to mislim ili se Jadroplov neće udati dok se ne riješe pizd…e iz prošlosti?


vrlo sam sumnjičav prema spominjanju privatizacije, no ovo bi ipak bila zgodna prilika za tankersku. love imaju, iskustva i veza za privatizacije na hr način (sve po 12 kn) koliko sam skužio isto imaju – momenat bi im bio zgodan. usto su jednom već propustili priliku.
ATPL na žalost nema snage. a nekom strancu sumnjam da bi dali jeftino, a nikakav stranac ne bi pristao na skupo. našima bi mogli dati jeftino.

TunaSalad zar u nas nije običaj davati strancima jeftino ili mukte. Zašto bi ovo bila iznimka???

Možda da JDPL kupi sam sebe, ima dosta para haha
[thumbsup]

Nema potrebe za privatizacijom firmi pa tako ni JDPL jer su mirovinci lovu od INE dobrim dijelom danas spiskali na državne obveznice, ukupno 2,7 milijardi kuna što je loša vijest jer su OMF postali krava muzara državnog budžeta, a za burzu ih baš briga…

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Dragi kolege pozdrav,

Gledam do sada ( 1403 sati) nitko ne komentira pad od 9% dionica ove tvrtke…!!!!! ?????.
Ja ću još malo sačekati da ista padne, pa ću onda još nešto dokupiti.Naime ovaj će brodar otići u privatizaciju a to je samo pitanje vremena.A što se tiče Dohl-a , pa u pitanju je samo 10-tak miliona dolara a to je za naše "meštre" prava sitnica.
Još nešto pogledajte na što je spala nekad odlična dionica ATPL, pa onda je u usporedbi sa JDPL-ovom , pad ove relativno malen.

Pozdrav svima i budite optimistični [smiley]

Ja sam kupovao JDPL na 230, kad je ATPL bila 820, ako se ne varam, tako da jeJDPL u odnosu na tu činjenicu puno više pao na moju i vašu žalost. Ova usporedba nije relevantna ali nešto ipak pokazuje.
Dohl ga gnjete bez obzira na svega 10-ak milja.


Dragi kolege pozdrav,

…………….A što se tiče Dohl-a , pa u pitanju je samo 10-tak miliona dolara a to je za naše "meštre" prava sitnica.

Pozdrav svima i budite optimistični [smiley]

[thumbsup]

LEAVE THE WORLD BEHINED

New Report

Close