JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nekom dopizdilo, ma nema ovdje prodaje više ništa. A di nema prodaje…

I'LL BE BACK


nekom dopizdilo, ma nema ovdje prodaje više ništa. A di nema prodaje…

…a di nema prodaje nema predaje!!!

LEAVE THE WORLD BEHINED

E moji drukeri samo vi djelite kečeve!!!

LEAVE THE WORLD BEHINED

di je onaj što priča da nema Aureus kome da proda? Eto mu soma komada do 130 na bidu (vidljivo) i 1500 prošlo danas preko 145 kuna. Evo Aureus je danas da hoće, mogo riješit 2 soma komada u sekundi. Toliko o tome da nema kome.

Ajd živjeli!!

I'LL BE BACK

Aureus ima manje od 9800 komada, što je manje od milju ipo kuna . da hoće, može izać u 3 dana kompletno. Nek stavi fino na bid sve po 135 i ode mu u par minuta. samo neće, jer NE prodaje.

I'LL BE BACK


E moji drukeri samo vi djelite kečeve!!!

S obzirom na količine kečeva koje sam dosta poispravljao čini se da mnoge kolege ovo čekaju dosta niže ili su u biti nezainteresirani za ovu bezveznu dionicu, pa zato i vise na forumu [tongue]

Surround all arround when it hits the ground



E moji drukeri samo vi djelite kečeve!!!

S obzirom na količine kečeva koje sam dosta poispravljao čini se da mnoge kolege ovo čekaju dosta niže ili su u biti nezainteresirani za ovu bezveznu dionicu, pa zato i vise na forumu [tongue]
[/quote]

Gledaj očito nekom ne paše što se piše!Možda je ipak problem u stilu?
Ili su možda htjeli a a nisu?

Tko zna što se mota po glavama?

ajde Zivio Bing!!

LEAVE THE WORLD BEHINED

Ovo je naravno bila šala…

175,00 460
172,00 1,000
165,00 560
Pobjegoše prva 2 naloga

Netko je malo deratizirao ask… [lol]

No pain no Game

Mislim da je ipak riječ o skoroj objavi privatizacije. "U banani smo"))

Jel netko konačno saznao kad ističe famozni deal sa Dohleom?

Očito se nešto događa sa Jadroplovom, evo još jedan na bidu sa 1000 komada, da je skoro džabe je,
( al i sve drugo je) ali netko se gadno zainteresirao. Privatizacija. Ne znam, može li itko biti zainteresiran za brodara u ovoj situaciji. S druge strane može li država biti toliko glupa da ga u ovoj situaciji prodaje. E to može…

Dakle, ima li itko kakvu ideju [huh]

New Report

Close