JDPL (Jadroplov d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska JDPL (Jadroplov d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo imam još 731,21 lipu na računu.
To mi je za janjetinu slijedeći tjedan.
Papićeros goliko god je smotko na prvu ruku isto ima nekog ćuka u glavi.
Treba i pogoditi trenutak kada će izviješće izaći.
Mislim da zato čekaju a i uvijek su zadnji u predavanju izviješća.

I da ne zaboravim.
A di si TECHMANE? [lol]

Moja prognoza Cash/share 188


Moja prognoza Cash/share 188

Moja je 187, već sam napisao to.

Ovo je banka, a ne brodar… a cijena dionice je SF. pogledajte cash/dug kad izađe FI.

Jebo ih brodosplit da ih jebo. Kriminal!!

I'LL BE BACK



Moja prognoza Cash/share 188

Moja je 187, već sam napisao to.

Ovo je banka, a ne brodar… a cijena dionice je SF. pogledajte cash/dug kad izađe FI.

Jebo ih brodosplit da ih jebo. Kriminal!!
[/quote]
Dragiša pa to ja govotim.
A cijena dionice 179 nominalna 360 a keša po dionici cca 188 više nego što vrijedi sad na tržištu,
Pa sad ti meni reci da ovi što prodaju nisu u najmanju ruku retardirani. [undecid]




Moja prognoza Cash/share 188

Moja je 187, već sam napisao to.

Ovo je banka, a ne brodar… a cijena dionice je SF. pogledajte cash/dug kad izađe FI.

Jebo ih brodosplit da ih jebo. Kriminal!!
[/quote]
Dragiša pa to ja govotim.
A cijena dionice 179 nominalna 360 a keša po dionici cca 188 više nego što vrijedi sad na tržištu,
Pa sad ti meni reci da ovi što prodaju nisu u najmanju ruku retardirani. [undecid]
[/quote]

Možda prodaju jer misle da mogu dobit jeftinije, dovoljan razlog.Ja se čudim još od 300 pa sam se sad već presto čudit jer su bili upravu. Ma pusti nominalu, to ti nema veze i sa čim, ali zanimljivo zvuči da smo na pola nominale [cool].

I'LL BE BACK

nažalost u ova vremena ti dođe vrijednost dionice ko kad imaš stari auto i misliš da strašno vrijedi .. pa ga ne želiš prodati po cijeni koju ti netko nudi jer si 1. vlasnik, jer je uredno servisiran, nije razbijan … onda za par mjeseci ipak odlučiš prodati auto kad ono frajer nudi 10% manje … e jbg samo su postoci različiti … dionice više padaju [angry]

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


Ovo će definitivno biti tjedan JADROPLOVA .


…pobjegao iz KNZM? [wink]

Kune nisu problem, kuna nema

Prošli tjedan kad se poklopila cijena KNZM i JDPL i nisam se ni sekunde razmišljao.Samo zamjena i još pojačavanje JDPL do maksimuna.
Ili pukovnik ili pokojnik.

Ide bdi danas u zeleno i to dobro. [thumbsup]

Ako zazeleni bdi a izvješće samo što nije Dragiša to će biti stampedo!

nitko neće da prodaje više! [lol]

New Report

Close